Zapłacili za mieszkania, ale wciąż nie mogą być ich właścicielami. Przez SK Bank

10 grudnia 2015, 05:52
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

SK Bank wpędził w kłopoty nie tylko swoich klientów, ale też klientów kredytowanych przez niego deweloperów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

 • Wiedźmin(2015-12-10 08:53) Zgłoś naruszenie 121

  Dobrze opisana sytuacja na naszym osiedlu , nie ma znikąd pomocy w KNF z-ca Dyrektora tylko straszy nasz przez telefon komentować nie chce bo zasłania się że wie ale nie powie jakie syfy były w SK Banku w wołominie, dodatkowo jeśli jedziemy do Dolcan Plus jako Developera który flagował inwestycję jako swoją to wychodzi Pan z Biura obsługi Krzysztofem L. i za każdym razem kłamie lub mówi że wie ale jak zada mu się konkretne pytanie w dwóch formach to za chwile mówi że nie wie i się dowie a wynika z tego potem galimatias że mówi to co mu się chyba wydaje że będzie. Dodatkowo podczas rozmowy w dolcan wyszedł Laluś który nadrabia ciuszkami Ralpha i mówi że ma pełnomocnictwa i może z nami rozmawiać po czym po jednym pytaniu chowa głowę w piasek bo nic nie wie.Czas skończyć tą farsę w dolcanie bo czym dłużej znajdują się na rynku tym bardziej ludzie zrażają się do zakupu mieszkania.Wielu rzeczy nie dokończyli na osiedlu w którym jesteśmy mieszkańcami a jak dzwoniło się do nich to była jedna wielka spychologia zwalali winę na wykonawcę lub pod wykonawcę.gdy przyszło do załatwienia dokumentów w starostwie w Legionowie wysłali gówniarza Dariusza B.Juniora który ma mleko pod nosem a dodatkowo przez telefon umie rzucać tylko kurwami ale jak informuje się że chcemy spotkać się z Dariuszem B.Juniorem to ucieka bo tylko przez telefon potrafi być wyszczekany jak dziecko ze szkoły.zero konkretów i sensownych działań ze strony Dolcanu.Nie polecam kupowania od nich mieszkań !!! OSZUŚCI !!!!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Skprac(2015-12-10 12:00) Zgłoś naruszenie 50

  30.12.15 ważną datą dla sk bank

  Odpowiedz
 • Wiedźmin(2015-12-10 08:52) Zgłoś naruszenie 30

  Dobrze opisana sytuacja na naszym osiedlu , nie ma znikąd pomocy w KNF z-ca Dyrektora tylko straszy nasz przez telefon komentować nie chce bo zasłania się że wie ale nie powie jakie syfy były w SK Banku w wołominie, dodatkowo jeśli jedziemy do Dolcan Plus jako Developera który flagował inwestycję jako swoją to wychodzi Pan z Biura obsługi Krzysztofem L. i za każdym razem kłamie lub mówi że wie ale jak zada mu się konkretne pytanie w dwóch formach to za chwile mówi że nie wie i się dowie a wynika z tego potem galimatias że mówi to co mu się chyba wydaje że będzie. Dodatkowo podczas rozmowy w dolcan wyszedł Laluś który nadrabia ciuszkami Ralpha i mówi że ma pełnomocnictwa i może z nami rozmawiać po czym po jednym pytaniu chowa głowę w piasek bo nic nie wie.Czas skończyć tą farsę w dolcanie bo czym dłużej znajdują się na rynku tym bardziej ludzie zrażają się do zakupu mieszkania.Wielu rzeczy nie dokończyli na osiedlu w którym jesteśmy mieszkańcami a jak dzwoniło się do nich to była jedna wielka spychologia zwalali winę na wykonawcę lub pod wykonawcę.gdy przyszło do załatwienia dokumentów w starostwie w Legionowie wysłali gówniarza Dariusza B.Juniora który ma mleko pod nosem a dodatkowo przez telefon umie rzucać tylko kurwami ale jak informuje się że chcemy spotkać się z Dariuszem B.Juniorem to ucieka bo tylko przez telefon potrafi być wyszczekany jak dziecko ze szkoły.

  Odpowiedz
 • poszkodowana(2016-03-18 17:00) Zgłoś naruszenie 20

  Szanowni Państwo, tylu nas jest, trzeba coś zacząć robić, wczoraj było spotkanie z syndykiem, na które przyszła garstka osób, czy nikt nie ma świadomości co może się stać z naszymi zapłaconymi przez nas mieszkaniami? Wczoraj syndyk straszył że je sprzedadzą i tyle...tak to się skończy, nie możemy do tego dopuścić!!!

  Odpowiedz
 • Medalik(2016-01-14 18:00) Zgłoś naruszenie 21

  Taka sama sytuacja jest na osiedlu Jordanowskim w Częstochowie. Dolcan nie informuje ludzi którzy wpłacili kasę za mieszkania. Nie wiadomo co robić

  Odpowiedz
 • Omega(2015-12-20 00:33) Zgłoś naruszenie 10

  Nie mogę patrzeć na tak ordynarne ogrodzenia jak na zdjęciu. Fe :-(

  Odpowiedz
 • mieszkaniec(2016-03-18 17:14) Zgłoś naruszenie 10

  poszkodowany - osiedle Pasikonik w Markach, ktoś to przeczyta?

  Odpowiedz
 • Iza(2016-07-15 10:01) Zgłoś naruszenie 00

  A co z kupującymi mieszkania na rynku wtórnym - wybudowanymi parę lat temu przez DOLCAN? Czy mają się czego obawiać? Np. Ząbki, Powstańców 45....

  Odpowiedz
 • poszkodowana(2016-03-20 18:30) Zgłoś naruszenie 00

  Na litość Boska ludzie czaas działać!!! Wczoraj była tv na osiedlu Pasikonik. Myślę,że to początek. Niech nas pracownik Syndyka tak nie straszy. To nie takie proste...ot tak sprzedać. Nie ma pieniędzy i..co? nie wiadomo kto wypłacił ? Czy ja dobrze rozumiem??. To nie wiadomo kto wziął kredyt?? Nie wiadomo kto ma spłacać?? A Umowa Dewoloperska to z kim zawarta?? Chyba to też zobowiązuje. Może trzeba zlecić to porządnej Kancelarii??? Proszę się wypowiadać.

  Odpowiedz
 • AREA(2016-04-05 21:40) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystkich poszkodowanych prosi się o rejestrowanie na forum: http://www.skokwolomin.com.pl/forum/ Mamy tam własny dział dotyczący SKbanku, jednocześnie mogąc korzystać z doświadczenia poszkodowanych przez SKOK Wołomin.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze