Niemcy: Nie przyjmiecie uchodźców? Musicie zapłacić

10 grudnia 2015, 11:29
Źródło:IAR

Niemiecki minister rozwoju chce, aby kraje, które nie przyjmują do siebie uchodźców, musiały za to płacić. Pieniądze miałby trafiać na konto specjalnego europejskiego funduszu, z którego pomagano by ludziom na Bliskim Wschodzie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Marian(2015-12-10 12:18) Zgłoś naruszenie 304

    Co to jest dyktatura Niemiec w UE ? Kto rozpętał "arabską wiosnę" i ukradł ropę z krajów Afryki północnej. Komu zależy aby tam wiecznie był burdel i bieda ?

    Odpowiedz
  • Pomysl...(2015-12-10 12:38) Zgłoś naruszenie 52

    Pomysl Ministra Gerda Muellera odnosnie imigrantow/uchodzcow podoba mi sie. Tym bardziej, ze utrzymanie uchodzcy na Poludniu jest 40 razy tansze niz w Europie. Proponowana wczesniej przez Niego idee zwiekszenia subsydiow do rolnictwa w krajach biednych, tez uwazam za dobra, ale osobiscie dorzucilabym do tego program planowania rodziny.

    Odpowiedz
  • buehehe(2015-12-10 12:44) Zgłoś naruszenie 345

    A może by tak już wyjść z tej chorej unii? To co się teraz wyrabia to jest skandal!

    Odpowiedz
  • zulugula(2015-12-10 14:02) Zgłoś naruszenie 123

    a moze najpierw pogadamy o zrownaniu warunkow dla unijnyh obywateli? Niby jednosc, wspolnota, etc. a nasi haruja za sume socjalu na zachodzie... jak tak moze bac? Zrownajmy to, i za prace i za socjal taka sama kasa na unijnym poziomie. A potem gadajmy o innych wspolnych przedsiewzieciach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • hmm(2015-12-10 20:03) Zgłoś naruszenie 30

    Nie ma to jak terrorem i szantazem przymuszac kogos do dobroczynosci. Z takimi zglupialymi elitami politycznymi Unia sie rozpadnie w przeciagu 2-3 lat. Niemcy poraz kolejny rozwalily i zrujnowaly Europe - tym razem od srodka, zalewajac ja Islamistami.

    Odpowiedz
  • Sulfur(2015-12-10 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    Pocałuj się w nos koleżko. Wasz problem-wy go wygenerowaliście, wy rozwaliliście kraje Bałkanów falą uchodźców, wy rozwalacie strefę Schengen wasza bzdurną polityka, wy zdezelowaliście kraje graniczne UE, i ciągle bezczelnie próbujecie to zwalić na niewinnych. Chcieliście-to macie. Grecja jakoś musi za swoje błędy płacić! nikt się nad nią nie litował! Jak chcecie pomocy, to sugeruję zmienić ton i grzeczniej. To wy jesteście na prośbie, nie my.

    Odpowiedz
  • glupifryc(2015-12-10 23:58) Zgłoś naruszenie 01

    a wy fryce musicie zaplacic swiatu za rozpetanie 2 wojen a w szczegolnosci za WARSZAWE KACZOR ma racje 100mld euro

    Odpowiedz
  • aaa(2015-12-11 01:25) Zgłoś naruszenie 10

    "Kraje członkowskie, które nie chcą przyjmować uchodźców musiałby go finansować. " USA nie przyjmuje i nie finansuje - pewnie to plotki, że Syria, Afganistan, Irak, Libia - to ich robota ?

    Odpowiedz