Macierewicz w Kijowie. Polska zacieśni wojskową współpracę z Ukrainą

14 grudnia 2015, 16:58
Źródło:IAR

Bezpieczna i niepodległa Ukraina jest dla Polski sprawą zasadniczą - mówił w Kijowie Antoni Macierewicz. Minister Obrony Narodowej spotkał się z szefem ukraińskiego MON. Ministrowie podpisali umowę o współpracy.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • heyah(2015-12-14 20:52) Zgłoś naruszenie 168

    nie chemy za polskie fundusze wzmacniać wrogiego nam państwa !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ert(2015-12-14 19:10) Zgłoś naruszenie 1614

    Ustawowa afirmacja banderyzmu dyskredytuje Ukrainę jako państwo, utrzymywanie przez Polskę dalszych kontaktów, szczególnie wizyt, jest kompromitujące dla każdej administracji, też dziś nami rządzącej.

    Odpowiedz
  • as(2015-12-14 19:18) Zgłoś naruszenie 1212

    Wspólnie z Ukraińcami jesteśmy w stanie opracowywać nowe śmigłowce, modernizować czołgi i inne wozy. Może być ciekawie.

    Odpowiedz
  • Naszyj(2015-12-14 21:02) Zgłoś naruszenie 1210

    SKANDAL ! Żeby z banderowcami sie układać zamiast Lwów spowrotem do Polski przylaczyć. Ukraina jest bankrutem, z Rosja trzeba sie dogadywac.... porażka z tym Pisem !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obserwator(2015-12-15 01:01) Zgłoś naruszenie 103

    dość wspierania neobanderowców !

    Odpowiedz
  • Niespokojny(2015-12-15 07:27) Zgłoś naruszenie 60

    "Bezpieczna i niepodległa Ukraina jest dla Polski sprawą zasadniczą" - to prawda. I powinniśmy o to zabiegać w kuluarach UE. To się nazywa dyplomacja. Wikłanie Polski w otwarty konflikt z Rosją, jak chce p. Macierewicz, to nie tylko głupota ale i zdrada narodu, który po 200 latach walk, ma dosyć oglądania swoich dzieci, jak giną na barykadach.

    Odpowiedz
  • gość (2015-12-14 23:46) Zgłoś naruszenie 62

    On żeby nas tylko w jakieś kłopoty nie wpakował, to juz będzie dobrze, nie ma co wymagać od chorych osób.

    Odpowiedz
  • asasas(2015-12-15 14:37) Zgłoś naruszenie 40

    to koniec mojego poparcie dla pis i dudy

    Odpowiedz