Francuskie media: Wielki kryzys instytucjonalny w Polsce, Europa jest zaniepokojona

22 grudnia 2015, 08:41 | Aktualizacja: 22.12.2015, 11:13
Źródło:IAR

Rozwój sytuacji w Polsce wzbudza niepokój w Unii Europejskiej. Takiego zdania jest francuski dziennik Le Monde.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Eltor(2015-12-22 09:51) Zgłoś naruszenie 639

    Ahh, "redaktorzy" zauważyli, że ludzie już mają serdecznie dość pisania "co Niemcy o nas mówią", więc się przerzucili na Francuzów. Kochani, zrelacjonujcie proszę co mówią o nas Słowacy i Wegrzy!

    Odpowiedz
  • M(2015-12-22 08:59) Zgłoś naruszenie 4912

    A wydawać by się mogło że Francuzi mają większe problemy niż urojone zagrożenie demokracji w Polsce...

    Odpowiedz
  • Marian(2015-12-22 09:49) Zgłoś naruszenie 499

    Ilu to od razu zaniepokojonych się znalazło (chyba tylko o własne biznesy). Jak PO grzebała przy TK nikogo to nie obchodziło, jak było referendum zrobione przez Bronka dot. JOW to media były tak cicho, że myślałem, że pomyliłem termin referendum.

    Odpowiedz
  • jezza(2015-12-22 08:48) Zgłoś naruszenie 4210

    komuchy z Le Monde niech zajmą się lepiej francuską polityką emigracyjną, przez którą zginęło wielu niewinnych obywateli

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oko(2015-12-22 09:17) Zgłoś naruszenie 235

    Może szanowna redakcja przy tego typu wstawkach pisałaby co to jest ten Le Monde. Czy to gazeta o poglądach prawicowych, lewicowych, itp. Dobrze przecież wiecie, że jest ważne nie tylko co się mówi ale kto to mówi. Myślę, że wymaga tego zwykła rzetelność dziennikarska. Tak aby czytelnik mógł sobie wyrobić opinię na ten temat.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • asd(2015-12-22 09:04) Zgłoś naruszenie 157

    Forsal to Infor Gazeta Prawna. Spółki skarbu państwa obetną fundusze na tych i podobnych p... to im pała zmięknie. A wtedy Prezio się zainteresuje sprawą lobbowania w artykułach.

    Odpowiedz
  • kodżak(2015-12-22 11:28) Zgłoś naruszenie 951

    same pisowskie trolle

    Odpowiedz
  • Patriota(2015-12-22 11:54) Zgłoś naruszenie 839

    Wywalajcie i blokujcie z tej strony pisowskie trolle, które tylko spamują.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Adam(2015-12-22 17:40) Zgłoś naruszenie 415

    Jaki zmasowany atak bojówek PiS. Hahaha

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Sulfur(2015-12-22 22:08) Zgłoś naruszenie 41

    Wisi mi co mówią ksenofoby i rasiści znad Sekwany, jednego z bardziej wstecznych krajów Europy, jego wielkiego hamulcowego. Ich opinia dodatkowo kompletnie nie ma żadnej wartości dla Polaków, bo sami Francuzi nie mają żadnej istotności jako naród i państwo. Niemcy-to jeszcze potrafią wkurzyć bo coś od nich zależy. Ale Francja? phi.

    Odpowiedz