Górnicy już nie chcą ING Banku Śląskiego. Związkowcy wzywają do zamykania kont

24 grudnia 2015, 09:01 | Aktualizacja: 24.12.2015, 09:35
Źródło:Media

Holenderska centrala ING zdecydowała o wycofaniu się z finansowania wszystkich nowych elektrowni węglowych i kopalń węgla na świecie. Decyzja ta nie spodobała się górniczym związkom zawodowym.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • adam(2016-01-05 18:51) Zgłoś naruszenie 00

    mam konto w getin up, darmowe, mobilne i z karta z wyswietlaczem, pozwala kontrolowac wydatki

    Odpowiedz
  • konrad(2016-01-02 22:19) Zgłoś naruszenie 20

    ja tez zamykam konto przez twarz reklamową Konrada, solidarnie .....

    Odpowiedz
  • Adam(2015-12-25 13:51) Zgłoś naruszenie 64

    Widzę ,że BRAND24 działa i trolle z ING ruszyły z ofensywą... WESOŁYCH ŚWIĄT

    Odpowiedz
  • hossabessa(2015-12-25 11:19) Zgłoś naruszenie 57

    moze kopalnie pozamykacie a nie rachunki w porzadnym banku

    Odpowiedz
  • podatnik(2015-12-25 10:37) Zgłoś naruszenie 64

    Tak i co jeszcze moze wreszcie pozamykac te nory zaprzestac dotowania i utrzymywania "zwiazki i cala te armie"

    Odpowiedz
  • effik(2015-12-24 21:15) Zgłoś naruszenie 175

    To może nich górnicy honorowo przestaną ciągnąć pieniądze podatników? Dobry pomysł?

    Odpowiedz
  • AndyP(2015-12-24 19:29) Zgłoś naruszenie 1017

    Podajcie które banki inwestują w górnictwo, a na pewno nie będę tam miał konta

    Odpowiedz
  • gość (2015-12-24 14:45) Zgłoś naruszenie 1117

    Ja otworzyłem konto w ING, gdyż ten bank dba o klientów i świat nie inwestując w sektor górniczy.

    Odpowiedz
  • mleeko(2015-12-24 12:31) Zgłoś naruszenie 178

    idźta do SKOKów , he he. Skoro i tak skoki finansują pis to mogą i was :)

    Odpowiedz
  • juuk(2015-12-24 12:29) Zgłoś naruszenie 191

    dlaczego mieli tam konto a nie w polskim PKO BP ????

    Odpowiedz
  • TK(2015-12-24 11:01) Zgłoś naruszenie 114

    Oni mają rachunki w skoksch

    Odpowiedz
  • km.(2015-12-24 10:10) Zgłoś naruszenie 192

    Pierre d`Olais-Teau - żeby dostać kredyt z ING górnik musi do niego iść. Myślisz, że pójdzie?

    Odpowiedz
  • Pierre d`Olais-Teau(2015-12-24 09:39) Zgłoś naruszenie 2218

    Akurat banki z prowadzenia kont to mają znikomą kasę. Proszę bardzo. Banki zarabiają na kredytach. W przypadku gdyby pan górnik dostał dobrą ofertę kredytu akurat z ING to szybko by dostał skruchy i zapomniał o tym czy bank coś finansuje czy nie. Co więcej na całym zamieszaniu bank może zyskać bo przecież ma darmową reklamę jako bank `ekologiczny` hehe

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oko(2015-12-24 09:26) Zgłoś naruszenie 4020

    Słuszna decyzja. Skoro ING odwraca się od górnictwa to wszyscy związani z górnictwem powinni odwrócić się od ING. Nie chcą kredytować górnictwa nie powinni też zarabiać na nim prowadząc konta czy obracając pieniędzmi wypracowanymi przez górniczą brać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz