Koniec kadencji szefa KNF. Jak Andrzeja Jakubiaka oceniają eksperci?

12 października 2016, 18:15 | Aktualizacja: 12.10.2016, 18:15
Źródło:PAP
Andrzej Jakubiak, źródło: materiały KNF

Andrzej Jakubiak, źródło: materiały KNFźródło: Inne

Eksperci i politycy nie są zgodni w ocenie kończącego kadencję szefa KNF Andrzeja Jakubiaka. Niektórzy zwracają uwagę, że mimo światowego kryzysu finansowego udało się w Polsce utrzymać stabilność sektora bankowego, inni wskazują na zaniechania w sprawie kredytów frankowych, polisolokat czy nadzoru nad rynkiem kapitałowym.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (3)

 • SBB(2016-10-12 18:46) Zgłoś naruszenie 00

  (...) "Co z tego, że wydawano jakieś rekomendacje, skoro banki ich nie stosowały i nie było żadnych konsekwencji" ?(...) Jak mantrę PKO BP powtarzało ustami swoich "doradców", wedle rekomendacji "S", że CHF nie podrożeje nigdy dla kredytobiorców o więcej jak 20%, gdzie ta rekomendacja jest dzisiaj?

  Odpowiedz
 • Cezary(2016-10-26 09:54) Zgłoś naruszenie 00

  Hej. Każdej osobie, która dała się oszukać i straciła swoje pieniądze mogę polecić Kancelarię Lex: (71) 30 777 30 prawo@kancelaria-lex.org. Kancelaria znajduje się w Wrocławiu i naprawdę profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Myślę, że dzięki sporej wiedzy, wygrają niejedną sprawę :) Polecam i życzę powodzenia w walce ;)

  Odpowiedz
 • Amadeusz(2016-10-31 13:07) Zgłoś naruszenie 00

  Cięzko jest wygrać sprawy tego typu, jednak jeśli mamy odpowiedniego przedstawiciela, to jest to wykonalne. Mi na przykład bardzo pomogła Kancelaria Lex. Tak jak już ktoś wspomniał są naprawdę rzetelni i profesjonalni :) Znajdują się w Wrocławiu pod tym adresem: ul. Kawalerzystów 31/2 53-004 Wrocław. Najlepiej faktycznie wcześniej skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo :)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze