Unibep ma umowę na aparthotel w Warszawie za 12,1 mln zł nettoWarszawa, 02.11.2016 (ISBnews) - Unibep zawarł z podmiotem z Grupy Ochnik umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku usługowego - aparthotelu na 83 lokale - przy ulicy Pawiej w Warszawie za ryczałtowo 12,08 mln zł netto, podał Unibep.

"Zamawiającym jest Ochnik Development MA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem umowy jest wykonanie budynku usługowego zakwaterowania turystycznego – Aparthotel z samodzielnymi lokalami, usługami handlu w parterze i garażem oraz przyłączy do budynku i sieci wraz z niezbędną infrastrukturą. W sześciokondygnacyjnym budynku znajdą się 82 lokale mieszkalne oraz jeden lokal usługowy i 18 miejsc postojowych" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji Inwestycji został określony na okres 14 miesięcy od dnia przekazania wykonawcy terenu budowy, co nastąpi w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy, podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)