Internet LTE przyspieszy. T-Mobile Polska i Orange rozszerzyły współpracę

6 grudnia 2016, 18:01 | Aktualizacja: 06.12.2016, 18:02
Źródło:ISBnews
smartfony-technologie

internetźródło: ShutterStock

T-Mobile Polska i Orange Polska podpisały aneks do obowiązującej od 2011 roku umowy o dostępie telekomunikacyjnym w zakresie korzystania z radiowych sieci dostępowych.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Runa(2016-12-06 21:35) Zgłoś naruszenie 62

    Nieźle nas rozgrywają Niemcy i Francuzi. Jak to nazywają się ci biznesmeny, dzięki którym to się właśnie dzieje? Dla przypomnienia, kto to sprzedał Telekomunikacja Polską Francuzom? A operatora komórkowego Era od kogo przejęli Niemcy? I to wszystko z miłości do ojczyzny.

    Odpowiedz
  • Jacek84(2016-12-07 08:59) Zgłoś naruszenie 10

    Ordynarna reklama. Niewątpliwie LTE jest lepsze od poprzednich technologii komórkowych jednak każda z tych częstotliwości dociera w inny sposób do użytkowników, i z powrotem. Antenki w telefonach są dookólne i nie zbierają sygnału w sposób skuteczny. Zatem oznacza to w mieście pełno szumu i nieskuteczność technologii. A na wsi co najwyżej 30 użytkowników na nadajnik w obrębie 1 km od anteny i to tylko jeśli zastosują TDMA. Inaczej to co najwyżej 10 użytkowników. A niespodzianka, LTE nie podlega szczegółowej standaryzacji i TDMA obsługują tylko niektóre telefony. Chińczyki już działają na chińskich pasmach.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze