Unibep zbuduje 92 domki w ramach parku wodnego za 14,6 mln zł nettoWarszawa, 07.03.2019 (ISBnews) - Unibep ma umowę na projekt i budowę 92 domków wypoczynkowych w ramach projektu parku wodnego "Suntago" (I etap Inwestycji pn. "Park of Poland") w województwie mazowieckim za 14,6 mln zł netto, podała spółka. Rozpoczęcie produkcji modułowych domków wypoczynkowych ustalono w I kwartale 2019 r., a zakończenie realizacji umowy w III kwartale 2019 r.

"Zarząd Unibep informuje o podpisaniu w dniu 7 marca 2019 r. umowy na realizację w technologii modułowej domków wypoczynkowych w ramach projektu parku wodnego "Suntago" (I etap Inwestycji pn. "Park of Poland") w gminie Mszczonów w województwie mazowieckim. Zamawiającym jest Moyome Sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej Global City Holdings " - czytamy w komunikacie.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)