Forum TFI zmniejszyło udział w Gino Rossi do poniżej 5% głosów na WZWarszawa, 26.02.2019 (ISBnews) - Forum X Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz Forum XXIII Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zarządzane i reprezentowane przez Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zmniejszyły udział w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Gino Rossi do poniżej 5% w spółce, podało Gino Rossi.

"Zawiadomienie dotyczy zmiany stanu posiadanych akcji emitenta i obniżeniu poniżej progu 5% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu emitenta w wyniku transakcji sprzedaży w odpowiedzi na wezwanie ogłoszone w dniu 7 grudnia 2018 r. przez CCC S.A. z siedzibą w Polkowicach, które zostało rozliczone w dniu 25 lutego 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Przed zmianą, fundusze zarządzane przez Forum TFI posiadały 17,07% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu, wynika z danych opublikowanych na stronie Gino Rossi.

Gino Rossi zarządza markami modowymi: Gino Rossi i Simple Creative Products. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

(ISBnews)