Motoryzacja | wiadomości

Carlos Ghosn, prezes Nissana

17 grudnia 2018 r.

Nissan opóźnia decyzję ws. następcy Ghosna w zarządzie17 grudnia 2018 r.

Rada nadzorcza Nissana opóźnia wybór następcy aresztowanego w listopadzie Carlosa Ghosna. Panel niezależnych dyrektorów miał w poniedziałek zgłosić własną nominację na stanowisko prezesa firmy, decyzja w tej sprawie jednak nie zapadła - podała agencja Kyodo.
Licznik samochodowy

17 grudnia 2018 r.

Ponad połowa sprowadzonych do Polski samochodów ma ponad 10 lat17 grudnia 2018 r.

W pierwszych 11 miesiącach tego roku do Polski sprowadzono prawie 865 tys. używanych samochodów osobowych, czyli o 6,9 proc. rdr więcej - podał Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) w raporcie. Dodano, że 54 proc. sprowadzonych aut ma ponad 10 lat.
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G

15 grudnia 2018 r.

Bąk: Mazda, z konia spadłaś? [MOTOFELIETON]15 grudnia 2018 r.

Od kilku dni po internetach krąży filmik, na którym przedstawiciel polskiego oddziału Mazdy przez 10 minut odpiera zarzuty o to, że samochody japońskiego producenta mają problem z korozją, a do tego często padają łupem złodziei. Skąd takie nagłe wyznanie?
samochody, motoryzacja, transport

14 grudnia 2018 r.

Chiny zawieszą dodatkowe cła na samochody z USA14 grudnia 2018 r.

Chińskie ministerstwo finansów poinformowało w piątek, że zawiesi naliczanie dodatkowych ceł na sprowadzane z USA samochody na trzy miesiące, począwszy od 1 stycznia, w związku z zawartym przez przywódców obu krajów rozejmem w wojnie handlowej.
Volvo V60 D4 fot. mat. prasowe

14 grudnia 2018 r.

Idealne auto dla piłkarza [MOTOFELIETON]14 grudnia 2018 r.

Jedni za najważniejsze wydarzenie mijającego tygodnia uznają głosowanie w brytyjskim parlamencie nad wotum zaufania dla Pani Teresy, inni zablokowanie autostrady A2 przez protest rolników, a jeszcze inni fakt, że polscy Beckhamowie, czyli Radzio i Małgosia Majdanowie, ubrali choinkę. Moim zdaniem absolutnym hitem była wiadomość, że NC+ i TVP zapłaciły pół miliarda złotych za prawa do transmisji meczów Ekstraklasy. 500 baniek za to, żeby ludzie mogli się gapić, jak 22 spoconych gości przez 90 minut biega za nadmuchanym świńskim żołądkiem. Nic z tego nie rozumiem…
Carlos Ghosn, prezes Nissana

9 grudnia 2018 r.

Nissan próbuje zablokować Ghosnowi dostęp do jego apartamentu9 grudnia 2018 r.

Koncern motoryzacyjny Nissan poinformował w niedzielę, że stara się zablokować byłemu prezesowi Carlosowi Ghosnowi dostęp do apartamentu w Rio de Janeiro, obawiając się, że może on usuwać lub niszczyć dowody domniemanych malwersacji finansowych.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Lotnictwo ››

FMCG ››

Najnowsze galerie>>