Branże | wiadomości

Włochy, Wenecja

17 czerwca 2019 r.

Precz z wielkimi statkami. Wenecjanie chcą uratować swoje miasto17 czerwca 2019 r.

Od czasu niedawnego wypadku z udziałem dużego statku pasażerskiego w weneckiej lagunie nie ustają głosy domagające się zaprzestania wpuszczania wielkich promów do turystycznego portu znajdującego się w centrum miasta. Mieszkańcy Wenecji apelują o pomoc do władz. Chcą zatrzymać ten poważnie zagrażający ich miastu, acz dochodowy proceder.
Firmy skupiające brokerów danych to obecnie jedne z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw na świecie.

17 czerwca 2019 r.

Wirtualny cień konsumentów. Co wie o tobie broker danych i ile na tym zarabia?17 czerwca 2019 r.

Człowiek jako istota społeczna wykorzystuje otaczające go zasoby do przetrwania i awansu w hierarchii. O ile całkiem niedawno umocnienie pozycji społecznej zapewniało złoto, a następnie pieniądze, o tyle obecnie źródłem bogactwa i statusu stają się informacje. To człowiek obecnie staje się metaforą kopalni, z której wydobywa się najcenniejsze kruszce – jego personalne dane, które pomagają korporacjom generować zysk.
Boeing 737 MAX 8

16 czerwca 2019 r.

Szef Boeinga przyznaje: W modelu 737 Max "popełniono błąd"16 czerwca 2019 r.

Szef Boeinga Dennis Muilenburg przyznał w niedzielę, że jego firma "popełniła błąd" przy wdrażaniu w samolotach Boeing 737 MAX systemu automatycznie zapobiegającemu przeciągnięciu. Zapowiedział dążenie do odzyskania zaufania klientów.
Liczniki prądu

16 czerwca 2019 r.

RCB: Bez dostaw prądu pozostaje ok. 7 tys. odbiorców16 czerwca 2019 r.

Bez dostaw prądu pozostaje około 7 tys. odbiorców na terenie województw: zachodniopomorskiego (4 tys.), opolskiego (1,6 tys.), warmińsko-mazurskiego (970) i podlaskiego (423) - poinformował w niedzielę na Twitterze z-ca dyrektora RCB Grzegorz Świszcz. Zaznaczył, że to stan na godzinę 15.30.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Lotnictwo ››

FMCG ››

Najnowsze galerie>>