Warszawa, 20.11.2018 (ISBnews) - Spółka zależna Wikany, Wikana Meritum Panorama, zawarła z Zakładem Budowlano-Montażowym Grimbud umowę o wykonanie robót budowlanych w ramach dwóch etapów inwestycji Wikana Square, podała spółka. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotów umów jest ryczałtowe i wynosi 29,6 mln zł netto dla budynku A i 30,9 mln zł netto dla budynku B.
Roboty budowlane polegają na "wykonaniu przedsięwzięcia inwestycyjnego stanowiącego budynek mieszkalny wielorodzinny 'A' z wielostanowiskowym garażem podziemnym, wraz z przyłączami, jako pierwszego etapu inwestycji realizowanej w Rzeszowie przy ul. Lenartowicza pod nazwą Wikana Square, oraz umowę o wykonanie robót budowlanych, polegających na wykonaniu przedsięwzięcia inwestycyjnego stanowiącego budynek mieszkalny wielorodzinny 'B' z wielostanowiskowym garażem podziemnym, wraz z przyłączami, jako drugiego etapu inwestycji" - czytamy w komunikacie.
W ramach budynku A powstanie 138 lokali mieszkalnych, zaś w ramach budynku B - 142 lokale. Terminy realizacji obu zadań określonych umowami zostały ustalone na IV kw. 2020 r., podano również.
Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.
(ISBnews)