Więcej umów do odfrankowienia? Ważna decyzja Sądu Najwyższego

autor tekstu:Źródło:PAP
29 listopada 2019 godz: 08:32 | Aktualizacja: 2019-11-29 08:36:09.537413+01Powrót do artykułu »

Sąd Najwyższy kolejny raz skłonił się ku przewalutowaniu na złote i zachowaniu stawki LIBOR. Teraz po raz pierwszy w przypadku kredytu denominowanego - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".

statystyki

Komentarze (2)

  • Myślący(2019-11-29 08:58) Zgłoś naruszenie 101

    Manipulacja: wyrok tsue nie wykluczył odfrankowienia kredytu z zachowaniem liboru. Stwierdził, że nie wie czy w polskim prawie jest to mozliwe. Natomiast SN w Polsce uznał że jest to moźliwe w Polskim porządku prawnym. Sądy powszechne powinny się kierować tymi rostrzygnięciami.

    Odpowiedz
  • kris(2019-11-30 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    Największy przekręt 30-lecia wolnej Polski... SKOKI czy Amer Gold to przy tym pikuś... Z całą premedytacją politycy i prawnicy zostawili tą sprawę niezałatwioną przez całe lata, żeby to TSUE za nich zrobiło. A jakie jest orzecznictwo TSUE w takich sprawach doskonale było wiadomo. Teraz za warszawskie apartamenty warte miliony zapłacą klienci banków. Bo wpływowi politycy, sędziowie, dziennikarze nie kupowali dla siebie i swoich córeczek i synusiów mieszkań typu 40m dwa pokoje z kuchnią, tylko apartamenty w Wilanowie. Teraz ciemny lud w tej czy innej formie zapłaci ciężkie miliardy, bo jasne jest, że banki przerzucą te koszta na klientów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze