Zarządzającym programem jest MS Parasolowy Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi subfunduszami: MS Płynnościowy, MS Obligacji, MS Akcji.

"Wdrożenie PPE w naszym TFI jest kolejnym rozdziałem w przyjętej przez nas strategii. Jesteśmy pierwszym, całkowicie państwowym TFI, które, zaczynając od FIZ-ów, wprowadziło do oferty fundusz otwarty, a następnie utworzyło PPE. Kolejnym etapem będzie oferta dla podmiotów zewnętrznych, nad którą właśnie pracujemy. Warto dodać, że wdrożenie i rejestracja naszego programu odbyła się w rekordowym czasie, wbrew doniesieniom w mediach o wydłużonych kolejkach w KNF" - powiedział cytowany w komunikacie Leszek Milczarek p.o. prezesa MS TFI.

"Nasze PPE posiada bardzo konkurencyjne, niskie koszty, jest niezwykle proste w konstrukcji, jednocześnie obejmuje wyczerpujące spektrum inwestycji. Mamy także w swojej ofercie IKE i IKZE oraz przygotowujemy się do uczestniczenia w zarządzaniu Pracowniczymi Programami Kapitałowymi (PPK), w oczekiwaniu na ogłoszenie założeń ustawy emerytalnej" – dodał. (PAP Biznes)