Work Service: Obligacje serii T warte 12,85 mln zł nie zostały wykupioneWarszawa, 05.12.2018 (ISBnews) - Nie doszło do wykupu obligacji serii T Work Service o wartości nominalnej 12 850 000 zł, podała spółka.

"Jednocześnie, w nawiązaniu do raportu [...] dotyczącego rozpoczęcia negocjacji z obligatariuszami obligacji serii Y, obligacji serii W oraz obligacji serii T, dotyczących zmian do warunków emisji obligacji w celu, między innymi, przesunięcia terminu wykupu wszystkich serii obligacji, zarząd emitenta informuje, że kontynuuje negocjacje z kluczowymi obligatariuszami obligacji w celu zapewnienia całkowitej restrukturyzacji i refinansowania tych obligacji. Emitent spodziewa się, że powyższe rozmowy zakończą się w terminie do 14 grudnia 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)