Vantage ma umowę na sprzedaż Delta 44 we Wrocławiu za 28,7 mln złWarszawa, 05.04.2019 (ISBnews) - VD Invest - spółka zależna Vantage Development - w wyniku spełnienia się warunków zawieszających zawarła z M7 PoLAF Polish Propco 5 (dawniej IKI Poland, kupujący) przyrzeczoną umowę dotyczącą sprzedaży prawa użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością znajdującego się na nim budynku biurowo-usługowego Delta 44 położonego we Wrocławiu, przy ul. Dąbrowskiego 44 za cenę 28,7 mln zł netto, podał Vantage Development.

"Ponadto emitent informuje, że w dniu 5 kwietnia 2019 roku, również w wyniku spełnienia się warunków zawieszających, o których mowa w raporcie bieżącym 53/2018, spółka zależna emitenta - IPD Południe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawarła z kupującym przyrzeczoną umowę sprzedaży udziału w lokalu użytkowym stanowiącym garaż za cenę 0,3 mln zł netto" - podano również w komunikacie.

23 października 2018 r. spółka informowała o zawarciu przedwstępnej umowy na sprzedaż Delta 44 we Wrocławiu.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r.

(ISBnews)