statystyki

Inne

Investment Friends Capital

wróć do działu: Inne »

Investment Friends Capital SA
Investment Friends Capital SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Zygmunta Padlewskiego 18c, 09-402 Płock
Numer KRS
Prezes Robert Ogrodnik
Branża Przemysł spożywczy
Giełda IFCAPITAL
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji IFC
Strona internetowa

Investment Friends Capital S.A. jest spółką akcyjną działającą na zasadzie venture capital, zajmującą się inwestycjami na rynku kapitałowym.

Do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie akcje spółki wprowadzone były 8 lutego 2008 roku jako Zakłady Mięsne HERMAN S.A. W tym czasie spółka zajmowała się przetwórstwem i produkcją mięsa.

Jako Investment Friends Capital S.A. spółka funkcjonuje na rynku od lutego 2012 roku. Wtedy firma zmieniła nazwę z Zakłady Mięsne HERMAN S.A. na Investment Friends Capital S.A. Jednocześnie ze zmianą nazwy nastąpiła zmiana profilu działalności spółki z przetwórstwa i produkcji mięsnej na działalność wspomagającą usługi finansowe oraz inwestycje w odnawialne źródła energii i nieruchomości komercyjne.

Investment Friends Capital S.A. inwestuje środki pieniężne zarówno w nowo tworzone spółki jak i wymagające dofinansowania i restrukturyzacji spółki już istniejące, którym zapewnia porady prawne i ekonomiczne. Investment Friends Capital S.A. angażuje się w projekty o stosunkowo wysokim ryzyku inwestycyjnym ale również oczekiwanej wysokiej rocznej stopie zwrotu.

Prawo dla specjalisty