statystyki

Inne

DTP

wróć do działu: Inne »

DTP SA
DTP SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa
Numer KRS
Prezes Michał Handzlik
Branża Finanse inne
Produkty pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Giełda DTP
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji DTP
Strona internetowa

DTP SA jest spółką odpowiedzialną za finansowanie, nadzorowanie oraz monitorowanie wszystkich podmiotów z Grupy Kapitałowej DTP.

Grupa zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności. W zakres działalności grupy wchodzi zakup oraz zlecania obsługi zakupionych portfeli wierzytelności serwiserom, jak również świadczenie usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami.

Spółki należące do Grupy organizują zlecenia obsługi wierzytelności wyspecjalizowanym firmom windykacyjnym, pośredniczą w nabywaniu portfeli wierzytelności, w organizacji windykacji prawnej oraz w zlecaniu przez Klientów portfeli wierzytelności do stałej obsługi, na własny rachunek przeprowadza wyceny (badania Due-diligence).

Z usług grupy korzystają w głównej mierze klienci z sektora bankowego.

W marcu 2014 roku akcje DTP zadebiutowały na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej, od grudnia 2011 r. papiery spółki notowane były na rynku NewConnect.

Prawo dla specjalisty