statystyki

Inne

Wadex

wróć do działu: Inne »

Wadex SA.
Wadex SA.
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Klimasa 45, 50-515 Wrocław
Numer KRS
Prezes Zbigniew Piechociński
Branża Przemysł metalowy
Produkty produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia
Giełda WADEX
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji WAX
Strona internetowa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Wadex SA to producent wyrobów z blach cienkich takich jak systemy kominowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie spółki znajdują się także akcesoria związane z systemami odprowadzania spalin.

Dodatkowo Wadex w ramach kooperacji z innymi podmiotami produkuje podzespoły i gotowe wyroby z blach nierdzewnych do produktów nie związanych z systemami kominowymi.

Systemy produkowane przez Wadex przeznaczone są do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych, opalanych gazem, olejem opałowym i ekologicznymi paliwami stałymi, używanych w budownictwie mieszkaniowym i w budownictwie przemysłowym jako części składowe systemów spalinowych lub instalacji technologicznych.

Firma poza produkcją zapewnia doradztwo techniczne w trakcie realizacji inwestycji jak też montaż wyprodukowanych instalacji.

Odbiorcami produktów spółki Wadex są dystrybutorzy i firmy instalatorskie z grupy techniki grzewczej i sanitarnej w Polsce, krajach skandynawskich, republikach nadbałtyckich, Niemczech, Austrii oraz Republice Czeskiej i Słowacji.

Spółka Wadex S.A. notowana jest na głównym rynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych od stycznia 2011 roku. Wcześniej, od czerwca 2008 roku, walory spółki obecne były na rynku NewConnect.

Prawo dla specjalisty