statystyki

Inne

Solar Company

wróć do działu: Inne »

Solar Company SA
Solar Company SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul.Torowa 11, 61-315 Poznań
Numer KRS
Prezes Stanisław Antoni Bogack
Branża Handel detaliczny
Produkty produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
Giełda SOLAR
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji SOL
Strona internetowa

Solar jest firmą modową, której oferta skierowana jest do kobiet. Grupa Solar posiada wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania i sprzedaży autorskich kolekcji odzieży damskiej oraz dodatków odzieżowych sprzedawanych pod marką Solar.

W ofercie spółki Solar znajdują się autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria).

Grupa Solar posiada własną sieć sprzedaży zarówno w Polsce, jak i za granicą. Sieć handlowa obejmuje łącznie 243 placówki (sieć sprzedaży Grupy w Polsce obejmuje 203 punktów handlowych, składającą się z 78 sklepów własnych (w tym 12 sklepów typu outlet), 9 sklepów franczyzowych oraz 116 sklepów partnerskich).

Na rynkach zagranicznych grupa realizuje sprzedaż poprzez sieć sklepów partnerskich i franczyzowych, która obejmuje obecnie 40 sklepów (31 partnerskich oraz 9 franczyzowych) zlokalizowanych m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Iranie, Ukrainie oraz na Słowacji i Białorusi.

Od kwietnia 2012 roku akcje SOLAR notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Prawo dla specjalisty