statystyki

Inne

2intellect.com

wróć do działu: Inne »

2intellect.com SA
2intellect.com SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Jasielska 16, 60-476 Poznań
Prezes Dariusz Grześkowiak
Branża informatyka
Giełda 2INTELLECT
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji 2IT
Strona internetowa

2Intellect.com S.A. to spółka działająca w branży informatycznej, zajmująca się produkcją i dostarczaniem technologii informatycznych wspomagających procesy decyzyjne na każdym poziomie zarządzania.

Autorskim rozwiązaniem oferowanym przez 2Intellect.com jest system Business Intelligence INTELLECT BI. Koncepcja systemów Business Intelligence polega na generowaniu raportów oraz wyliczaniu kluczowych wskaźników funkcjonowania przedsiębiorstwa (m.in. sprzedażowych, kosztowych, procesowych, czy produkcyjnych).

Obszarem działalności spółki są usługi konsultacyjne i programistyczne:

  • Testowanie oprogramowania - ma na celu weryfikację oprogramowania oraz jego walidację.
  • Analiza zakresu i efektywności oprogramowania - analiza i pomiar efektywności oprogramowania opiera się na testach wydajności przeprowadzanych w celu ustalenia, w jaki sposób system reaguje i na ile jest stabilny w ramach danego obciążenia.
  • Przeprowadzanie audytów przedwdrożeniowych - to badanie organizacji biznesowej, którego celem jest analiza przedwdrożeniowa obejmująca: identyfikację realnych celów strategicznych, weryfikację obecnej struktury procesów, optymalizację struktury organizacyjnej, badanie obiegu informacji (w tym dokumentów), funkcjonujących systemów informatycznych oraz docelowych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie audytów powdrożeniowych - badanie, które pozwala stwierdzić czy wdrożenie zakończyło się sukcesem, czyli czy zostały osiągnięte cele zakładane na etapie przed wdrożeniem.
  • Tworzenie dokumentacji z audytów.
  • Usługi programistyczne

Akcje spółki 2intellect.com zadebiutowały na rynku NewConnect w marcu 2014 roku.

Prawo dla specjalisty