statystyki

Inne

Aramus

wróć do działu: Inne »

Aramus SA
Aramus SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Balicka 35, 30-149 Kraków
Numer KRS
Prezes Piotr Sumara
Branża nieruchomości
Produkty pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Giełda ARAMUS
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji ARA
Strona internetowa

Aramus SA to agencja obrotu nieruchomościami działająca w regionie małopolskim. Działalność spółki koncentruje się na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym.

Oferta spółki skierowana jest do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Spółka pośredniczy przy zawieraniu transakcji kupna/sprzedaży mieszkań, domów i działek budowlanych. Usługi dla firm to pośrednictwo przy transakcjach obrotu na rynku komercyjnym (powierzchni biurowych, handlowych, magazynowych, produkcyjnych).

W ofercie spółki znajduje się także pośrednictwo w transakcjach najmu/wynajmu zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

W obszarze działalności Aramus jest kompleksowe doradztwo kredytowe w zakresie finansowania inwestycji w nieruchomości i pośrednictwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek hipotecznych oraz kredytów konsolidacyjnych.

Akcje spółki ARAMUS (dawniej Północ Nieruchomości) zadebiutowały na alternatywnym rynku warszawskiej giełdy NewConnect w listopada 2007 roku. Zmiana nazwy spółki nastąpiła na początki 2014 roku.

Prawo dla specjalisty