Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Negocjowanie umowy o pracę to sztuka. Oto 8 sposobów, jak zawalczyć o większe pieniądze

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Istotnym punktem negocjacji jest porozumienie. Powinno satysfakcjonować obie strony. Oznacza to, że wyjściowa kwota jaką podamy musi być wyższa od ostatecznej, na którą się zgodzimy. Jednocześnie pamiętajmy, aby negocjowanie płacy nie przysłoniło nam innych ważnych czynników. Z badania Monster Polska wynika, że do zmiany pracy motywuje gwarancja dobrych relacji między członkami zespołu. Na ten czynnik wskazało aż 56 proc. z osób biorących udział w ankiecie.
Istotnym punktem negocjacji jest porozumienie. Powinno satysfakcjonować obie strony. Oznacza to, że wyjściowa kwota jaką podamy musi być wyższa od ostatecznej, na którą się zgodzimy. Jednocześnie pamiętajmy, aby negocjowanie płacy nie przysłoniło nam innych ważnych czynników. Z badania Monster Polska wynika, że do zmiany pracy motywuje gwarancja dobrych relacji między członkami zespołu. Na ten czynnik wskazało aż 56 proc. z osób biorących udział w ankiecie. / ShutterStock
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Poznaniak
  2018-07-08 11:52
  Takie 8 sposobów, że aż 7. Artykuł słaby, prawie to samo powiedzą kołcze czy trenerzy osobiści. Średnia stawka w Polsce to 4700 dla mężczyzny i 3900 dla kobiety. Średnia. W to wliczeni są dyrektorzy, prezesi itp. Trzeba być odrealnionym, by nie będąc dobrym fachowcem z dużym doświadczeniem, prosić o taką kasę. A jeśli się nim jest, należy celować jeszcze wyżej.
  1
  zgłoś
 • wlad
  2018-07-20 10:24
  Chrońmy środowisko a przy tym nasze zdrowie! Auta elektryczne to przyszłość!
  3
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • Kiki
  2018-08-06 12:56
  Wytarte slogany. Najwięcej zarabia się po znajomościach potem będąc dobrym ale cwanym specjalistą. Inaczej choćbyś stawał na głowie na 77-stronnicowym CV, niewiele ugrasz.
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej