Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ranking programów rozrywkowych: Gwiazdy TVN nadal zarabiają najwięcej

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Newspix / Aleksander Majdanski
Celebryci z TVN najbardziej przyciągają reklamodawców - donosi "Rzeczpospolita". W pierwszej dziesiątce programów rozrywkowych opartych na wizerunkach gwiazd w pierwszym półroczu tego roku najwięcej (pięć) było produkcji pokazywanych właśnie w tej stacji – wynika z nowego zestawienia domu mediowego PanMedia Western. Zobacz pełne zestawienie.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • robi
  2018-10-05 14:25
  Ja także nie kupuje produktów ani usług reklamowanych np. przez takiego Hajzera co w żywe oczy wciska ludziom proszki drugiej kategorii , Majewski to już całkiem mnie odpycha z tym plusem i długo by wymieniać .
  0
  zgłoś
 • mój głos
  2012-09-18 13:08
  Szkoda mi tych firm, które ślepo wierzą, iż zatrudnienie celebrytów, czyli pseudo gwiazd jest wprost proporcjonalne do zarabiania pieniędzy. Reklama z Panem Wojewódzkim działa na wiele osób wprost proporcjonalnie czyli playa nie kupią. mało tego podawanie horrendalnych zarobów również powoduje niesmak zwłaszcza w czasach globalnego kryzysu.

  Inaczej mówiąc gwiazdy jak np. Pan Sthur i klasa tak, celebryci nie, nie i jeszcze raz nie.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej