Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie tylko pieniądze się liczą. 4 zaskakujące fakty na temat motywacji pracowników

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Motywacja - klucz do sukcesu
Motywacja - klucz do sukcesu / ShutterStock
Programy motywacyjne i zachęty finansowe, choć niezbędne w każdej firmie, wystarczą na krótko. Wciąż istnieje kilka faktów dotyczących motywacji, które przynajmniej po części, pozostają mało znane.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • gość
  2015-03-07 23:27
  Fajnie się pracuje jak atmosfera jest fajna:)
  0
  zgłoś
 • heartz
  2015-03-07 18:40
  Wszystkie wymienione elementy się liczą ale tylko wtedy, gdy pensja jest na odpowiednim poziomie, inaczej to bajka dla głodnych.
  0
  zgłoś
 • JASIO
  2015-02-07 23:50
  Czemu ludzie muszą być traktowani jak małpy? Najskuteczniejszą pochwałą jest premia uznaniowa, ale to nie zawsze muszą być pieniądze. Wyróżnieniem może być skierowanie na kurs, czy inne szkolenie, bądź praktykę . Dbałość o pracownika, powinna być połączona z dbałością o interes firmy. To wzmacnia poczucie odpowiedzialności i generuje potrzebę wzrostu autorytetu u pracownika. Czy zawsze musi być łopatologia ?
  0
  zgłoś
 • DASDASAD
  2015-02-07 17:06
  Stałe, powtarzające się impulsy przyzwyczajają nas do otrzymywanych zachęt. Powodują, że nie traktujemy ich jak wyróżnienia, a raczej jako nieodłączny element pracy. Coś naturalnego, co się nam należy.
  GÓRNIKU PRZECZYTAJ TE KILKA ZDAŃ POWYŻEJ !!!
  0
  zgłoś
 • abażur
  2015-02-07 13:07
  Na pewno nie tylko pieniądze się liczą, ale one są najważniejsze! Motywacja stosowana przez kierowników jest skuteczna, ale tylko, gdy idą za tym konkretne wypłaty. Co mi po tym, że szef mnie pochwali, jeśli nie stać mnie na wyjście do kina czy restauracji. I z drugiej strony - jeśli mnie gani, i rzeczywiście słabo pracuję, to mogę się poprawić. Ale jeżeli uważam, że wykonuję dobrze swoją pracę, to zamiast skupić się na niej, zacznę rozglądać się za czymś innym.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej