Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skąd pochodzi najwięcej azylantów i w jakich krajach UE chcą się osiedlać? [WYKRESY]

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Liczba złożonych i oczekujących wniosków o azyl w UE
Liczba złożonych i oczekujących wniosków o azyl w UE / Forsal.pl
Najliczniejszą grupą osób ubiegających się o azyl w UE są Syryjczycy, Afgańczycy i Irakijczycy. W przypadku Polski struktura narodowości azylantów wygląda zupełnie inaczej niż w UE.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • świadek
  2016-09-29 15:00
  Uchodźcy-nachodźcy w Polsce to kolejno: 1)muzułmanie z Kaukazu określani jako Czeczeńcy (obywatele Rosji), 2)muzułmanie z postsowieckich państw Azji środkowej (głównie obywatele Tadżykistanu), 3)obywatele ukraińscy pochodzący z obecnych terenów "utraconych" (głównie Tatarzy krymscy wiary muzułmańskiej). Wszystkie ww. nacje reprezentowane są w Polsce przez potęźniejące lobby ich narodowych wspólnot diasporowych. Ich siedziby w większości ulokowane są na Podlasiu - nomen omen ostoi polskich Tatarów. Islam w Polsce ma się dobrze. Państwa narodowe , wg niektórych wizjonerów , powinny upaść. Ludzka żądza władzy nie dopuści do utrzymania jedynego globalnego ośrodka realnej władzy. Władzę wg wizjonerów powinny przejąć korporacje. Aby te wizje się ziściły , należy skruszyć fundamenty starej kultury będącej tkanką wiążącą dzisiejsze państwa i społeczeństwa . Trzeba wprowadzić konflikt kulturowy aby z przejściowego chaosu wyłoniły się zwycięskie twory kreujące zręby "nowej tradycji" . Nowe elity ,przy pomocy "służków korporacji" , będą rządziły - zmanipulowanymi przez sprostytuowane media - człowieczkami. I to też będzie w ramach "jakiejś" demokracji.
  0
  zgłoś
 • JJ
  2016-09-28 02:14
  "Azylanci z Bliskiego Wschodu wybierają Europę Zachodnią." - to jedno zdanie najlepiej pokazuje jaka fikcja jest pomoc Europy dla prawdziwych uchodzcow i jaka fikcja jest rzekoma ucieczka przed wojna pseudo-uchodzcow. Lewactwo zrobilo z Europy schizofreniczne i zaklamane, socjalistyczne szambo.
  0
  zgłoś
 • przemysł imigracyjny kwitnie
  2016-09-27 11:58
  Przemysł (brzydkie odniesienie ale zgodne z prawdą) rośnie. I co ciekawe beneficjentami w największej mierze nie są imigranci a lobby które z budżetów państw wyciąga kasę na nietrafione inwestycje (hotelowe) i programy celowe (przykład przelewania dużych kwot na zapełnienie hoteli w krajach UE które dotychczas były puste), I to w wielkim skrócie jest ten wolny rynek w wykonaniu UE (jak inwestycja nietrafiona to straty dzielimy na wszystkich podatników czyli upaństwowienie strat i prywatyzacja zysków ciągle się ma dobrze) Całym wytrychem przemysłu imigracyjnego jest właśnie status uchodźcy dzięki któremu można każdemu imigrantowi przypisać rekord (taki sam jak w bazie danych) i pod niego podpiąć portfel.pieniądze które przepłyną do kieszeni lobby. Najgorsze jest w tym to, że Ci ludzie (lobby) ma duże możliwości wpływania ale na rynku nie potrafią już wymyślić żadnej konkurencyjnej oferty i stąd wyciąganie kasy z budżetów poprzez wpływy.
  1
  zgłoś
 • ABC
  2016-09-27 09:46
  Jeżeli kogoś stać, żeby zapłacić przemytnikowi za przemyt, to nie jest uchodźcą tylko nielegalnym imigrantem
  1
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej