Trump: Istnieje możliwość zniesienia sankcji wobec Rosji

autor tekstu:Źródło:PAP
14 stycznia 2017 godz: 09:27 | Aktualizacja: 2017-01-14 09:45:08.537848+01Powrót do artykułu »

Prezydent elekt USA Donald Trump powiedział „Wall Street Journal”, że jest otwarty na zniesienie sankcji wobec Rosji. Może zarazem odstąpić od uznawania polityki „jednych Chin” jeśli Pekin nie zerwie z praktykami, które osłabiają amerykańską gospodarkę.

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Kreml, Moskwa, 12.09.2013
statystyki

Komentarze (4)

 • bkb2(2017-01-14 10:28) Zgłoś naruszenie 65

  No No Panie Trump.... Niech Pan uważa na swoje posunięcia... bo może się kiedyś okazać że "Król jest nagi" Polska przede wszystkim musi dobrze ocenić intencje Trumpa i dzisiejszy rząd w PL musi być bardzo elastyczny w tym jak będzie nadal prowadził politykę wobec Niemiec i Brukseli, wobec Rosji, wobec państw Europy Środkowej jako Intermarium 16+1 jako obszar spięty logistycznie i surowcowo gazociągami, ropociągami naftoportami , siecią elektroenergetyczną, drogami i kolejami....Broniłem ostatniej decyzji Macierewicza blokującej sprzedaż działki przez MON jako terminal na Jedwabnym Szlaku pod Łodzią....ale wobec takich tekstów jakie mamy tutaj Polska niestety będzie musiała podjąć wyzwanie i sama prowadzić własną politykę wobec krajów Europy Wschodniej takich jak Białoruś Ukraina, Gruzja Kazachstan, Azerbejdżan. Polska rzeczywiści musi mieś inne rozwiązania dostępne jako przeciwwagę sojuszy USA i Niemiec z Rosją.... Ukraina i Białoruś i cała Polityka Wschodnia stała się priorytetem Polskiej polityki zagranicznej na 2017 rok....Stoimy jako kraj przed ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony musimy pozbyć się u siebie pozostałości po komunistycznym zbrodniczym systemie a z drugiej strony aktywnie wspierać procesy integracyjne w Europie i rozwijać gospodarkę w obszarze Miedzymorza ABC ( 16 +1 )

  Odpowiedz
 • Polecam (2017-01-14 10:56) Zgłoś naruszenie 515

  I co tzw "prawdziwi Polacy" ten wasz bohater dogadal sie z Rosją. A wy jak zwykle w naszej historii nie jesteście w stanie przewidzieć kolejnego ruchu w warcabach. Powinnismy pomyśleć o sojuszu z Niemcami. Bo ameryka wzmocni Rosje przez zniesienie sankcji a potem Rosja Amerykę dobije tak jest ich natura oni taki ruch poczytaja za slabosc z reszta sojusznicy usa podobnie. My musimy byc z silnym a nie z naiwnym jak Trump.

  Odpowiedz
 • nynj(2017-01-14 21:56) Zgłoś naruszenie 22

  trampek pomysl a jakby japonia zajela hawaje to co ? pomysl chcesz nagradzac OKUPANTA ruskiego ? pomysl trampek

  Odpowiedz
 • Potomek Husarzy(2017-01-14 14:44) Zgłoś naruszenie 21

  Pozyjemy zobaczymy-interesuje mnie tylko kwestia pozycji Polski -obysmy znowu nie stali sie karta przetargowa-musimy jeszcze bardziej doinwestowac nasza armie wszxzegolnosci tworzaca sie OT-budowac potege gospodarcza po czemu mamy wszelkie warunki-z silnym kazdy bedzie sie liczyl-mysle iz powinnismy grac karta chinska tak by Amerykanie sami mieli interes w tym by nas wspomoc tak gospodarczo jak i militarnie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze