Biurowiec z wysokim IQ. Tego chcą dziś najemcy

autor tekstu:Źródło:Artykuł partnerski
27 października 2017 godz: 10:29 | Aktualizacja: 2017-10-27 10:29:50.569881+02

Profesjonalni inwestorzy w nowoczesny sposób zarządzają swoimi budynkami biurowymi, nieustannie ponosząc ich standard. Zwiększają efektywność powierzchni wspólnych, wyposażając je w najwyższej jakości nowinki technologiczne, optymalizują koszty eksploatacyjne. Wszystko po to, by móc sprostać rosnącym oczekiwaniom najemców.

1/7
Warsaw Financial Center
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: Materiały Prasowe
Nowoczesne wnętrza
Inteligentne zarządzanie budynkiem zaczyna się od nowoczesnej aranżacji wnętrz. W odpowiedzi na potrzeby najemców i dynamicznie zmieniające się na stołecznym rynku nieruchomości komercyjnych warunki właściciele Warsaw Financial Center – Tristan Capital Partners i Allianz Real Estate systematycznie wprowadzają zmiany w swoim budynku.

Położone przy ul. Emilii Plater Warszawskie Centrum Warsaw Financial Center – WFC może poszczycić się imponującym lobby, które nawiązuje do najwyższej klasy obiektów biznesowych na świecie, tworząc komfortową przestrzeń dla najemców i ich kontrahentów.

W zaprojektowanej przez firmę Epstein przestrzeni dominują elementy czarno-białe, które doskonale współgrają z lustrzanym sufitem, nowoczesnym systemem oświetlenia i szklanymi panelami na ścianach przełamanymi akcentami ze stali szlachetnej. Uwagę gości zwraca jednak przede wszystkim imponująca ściana wizyjna złożona z 24 55-calowych monitorów. To jedyna ogólnodostępna konstrukcja tego typu w Polsce. Prezentowane są na niej treści związane bezpośrednio z budynkiem i wydarzeniami, które się w nim odbywają, oraz z Warszawą, w tym prace znanych polskich artystów. To bardzo ważne, ponieważ codziennie przez lobby Warsaw Financial Center przewija się prawie 4 tys. osób. To więcej niż wynosi średnia dzienna widownia w przeciętnym warszawskim kinie. W WFC wprowadzono też wiele innowacyjnych rozwiązań z myślą o komforcie pracy najemców i odwiedzających ich gości.
statystyki

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze