Twój szef cię sprawdza, nawet jeśli myślisz, że tak nie jest. Oto popularne sposoby kontroli

autor tekstu:Źródło:Monsterpolska
02 grudnia 2017 godz: 13:36 | Aktualizacja: 2017-12-17 11:00:08.527615+01

Niektóre firmy wprost informują, że w zaawansowany sposób kontrolują pracowników. Większość pracodawców śledzi jednak podwładnych bez informowania, wykorzystując do tego Facebooka, telefony, monitoring, a nawet detektywów.

1/7
drukowanie 3D
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Na dywanik do szefa za drukowanie
Marek ma dwoje dzieci, w pracy od czasu do czasu drukował materiały edukacyjne. W końcu został wezwany na dywanik do przełożonego. - Pokazał mi miesięczny bilans wydruków z mojego komputera i powiedział, że wie, że drukuję dokumenty niezwiązane z firmą, bo jest ich za dużo. Zrobiło mi się wstyd – mówi Marek. Szef przyjął jego tłumaczenia, że robił to bezmyślnie i z pośpiechu. - Zawsze po pracy biegłem po dzieci do szkoły. Drukowanie w biurze było wygodne. Dogadałem się, że będę mógł robić wydruki za opłatą – mówi.
statystyki

Komentarze (1)

  • Polak(2017-12-18 07:31) Zgłoś naruszenie 10

    Polskie realia -TOTALITARYZM !!!! pracuje w Irlandii i jest siec we wszystkich komputerach w zakladzie ,jesli masz ochote wejsc na internet -to nie ma sprawy ,nikt nikogo nie inwiguluje bo to nie przedszkole,kazdy wie co ma robic i w wolnym czasie moze sobie wchodzic na internet oczywiscie poza stronami xxx ,pracuje sie wszystkim swietnie w fajnej atmosferze

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze