Szpieg, wielbiciel żurawi i psów. Je twaróg, czyta plotki. Co wiadomo o życiu Władimira Putina?

Autor tekstu: AP  , tylko na Forsal.pl
06 lutego 2015 godz: 05:55 | Aktualizacja: 2016-01-08 20:15:49.472651+01

Jak na jednego z najpilniej obserwowanych ludzi w Europie, Władimir Putin jest jednocześnie najbardziej tajemniczy. Nie wiadomo nawet, czy ma żonę i ile ma dzieci. Nie wiadomo, czy śledził Reagana podczas jego wizyty w Moskwie.

1/10
Jak wygląda jego życie?
O codziennej rutynie prezydenta Rosji pisał w ubiegłym roku Newsweek. Prezydent wstaje późno, na śniadanie około południa je twaróg i omlet, potem długo trenuje na basenie. Często spóźnia się na spotkania ze swoimi ludźmi, w tym czasie obserwuje ich przez ukryte kamery. Ma obsesję na punkcie informacji, co rano czyta raporty wywiadowcze oraz – przegląd prasy (pozdrawiamy). Tabloidy, kolumny plotkarskie, dzienniki opinii. Szuka swoich karykatur. Rzadko korzysta z Internetu.

Prezydent nie lubi Moskwy, więc urzęduje w pałacyku w miejscowości Nowo-Ogarjowo. W razie potrzeby dojechania na Kreml, kilkadziesiąt km pokona w 25 min, ponieważ dla niego oczyszczany jest pas ruchu.

Uwielbia hokeja, co kilka tygodni rozgrywa mecz, w którym głównymi zawodnikami są jego i premiera Miedwiediewa ochroniarze. Ci z drużyny Wladimira mają prawo krzyczeć do niego po imieniu. Plotki cytowane przez tygodnik głoszą, że Wladimir nie ma życia rodzinnego, bo córki mieszkają za granicą, a nocami odwiedzają go modelki i gimnastyczki. Sam zainteresowany stwierdził niedawno, że córki są w Moskwie. To potwierdzi jeden z następnych slajdów.
statystyki

Komentarze (13)

 • JJ(2015-02-06 21:39) Zgłoś naruszenie 30

  Jak widac carat powrocil do Rosji i ma sie wysmienicie.

  Odpowiedz
 • Marian(2015-02-06 22:11) Zgłoś naruszenie 30

  Zbrodniarz (nie wiadomo czy przepuszczą czy nie) uzurpuje sobie prawo do decydowania o życiu i śmierci innych.Powinien wisieć.(to nie jest nawoływanie do przemocy to jest ZWYCZAJNA OCENA).

  Odpowiedz
 • RS(2015-02-06 18:46) Zgłoś naruszenie 21

  To jest wysoki rangą były agent KGB. I wszystko jasne. To są ludzie o wyjątkowej mentalności - taki człowiek zabije własną matkę jak mu każe władza. Trzeba go izolowac i postępować z nim twardo - co nie oznacza grożenia!. Polityczna poprawność nas do niczego dobrego nie doprowadzi...

  Odpowiedz
 • Marian(2015-02-21 02:17) Zgłoś naruszenie 21

  @Mirek
  Przeważnie u osoby o zaniżonej samoocenie występuje potrzeba wzorowania się na silnym autorytecie.Sprawia to że osoba ta dąży do przejęcia cech autorytetu i wzorowania się na nim.Bardzo często dochodzi do przypadku bezkrytycznego przejmowania poglądów takiej osoby.Tacy ludzie bardzo często zmieniają poglądy w zależności od aktualnej oceny siły swojego wzorca.

  Odpowiedz
 • Trzeźwy(2015-02-06 11:52) Zgłoś naruszenie 11

  Cytat - "Uwielbia hokeja". A powinno być "hokej". Autor > do podstawówki!!!

  Odpowiedz
 • marko(2015-03-01 05:03) Zgłoś naruszenie 10

  trzeba zrobić 3metrowy pierścień władzy i wyrzucić go do czeluści Kremla na placu czerwonym.

  Odpowiedz
 • kwas(2015-02-07 13:25) Zgłoś naruszenie 11

  Najgorzej jak kibole piszą o polityce te same głupawe zwroty i okreslenia.

  Odpowiedz
 • grządziel(2015-02-09 00:48) Zgłoś naruszenie 12

  Myślę, że Putin kiedyś kogoś zabił być może i nie jeden raz jak był agentem .
  Tak więc ten człowiek jest bardzo niebezpieczny dla świata i poważnie obawiam się o bezpieczeństwo Polski.
  Tym bardziej, że umowa Rosja-NATO nie przewiduje u nas stałych baz, a co za tym idzie w razie konfliktu (twu twu twu) jesteśmy sami, a NATO będzie stało przy naszej granicy i obserwowało sytuacje z dystansu.
  Niemcy również stają się niebezpieczne. Rozgrywają karty w Europie, podskakują i zadzierają nosa nawet amerykanom, dzięki którym mają teraz dobrobyt . Zapomnieli o tym...
  Polska niestety nadal jest krajem postsowieckim i będzie na długie dziesięciolecia.
  Dla tego uważam, że Ukraina musi walczyć dzielnie bo jak skapituluje i zostanie cała lub jej większość wchłonięta przez Rosję to będziemy w bardzo niekorzystnej sytuacji .

  Odpowiedz
 • Krak(2015-02-06 16:49) Zgłoś naruszenie 00

  Można oczywiście pisać różne bzdety nie mające związku z rzeczywistością bo należy wskazać konkretną osobę najlepiej demona, który cieszy się z rozlewu krwi i śmierci niewinnych ludzi, a w szczególności bezbronnych dzieci lub kobiet. Nikt jakoś w tych paszkwilach nie rozważa wariantu, że zmiana przywódcy wcale nie musi oznaczać poprawy. W Rosji jest wiele głosów za siłowym rozwiązaniem ukraińskiego problemu, podobnie jak problemu ujadającej Polski. Oby nie okazało się, że ten opluwany Putin był ostoją pokoju i stabilności.

  Odpowiedz
 • A co tam słychać(2015-02-06 17:46) Zgłoś naruszenie 02

  u Ryżego przekręta?

  Odpowiedz
 • Katon Starszy(2015-02-06 10:44) Zgłoś naruszenie 00

  Za to nasi "mężowie stanu" to w większości ostro przeklinająca i skrajnie cyniczna żulia... gorzej, że wielu moich rodaków reprezentuje dokładnie taki sam poziom, wiec bez obrzydzenia na tę żulię głosuje.

  Odpowiedz
 • Mirek(2015-02-15 14:01) Zgłoś naruszenie 00

  te wszystkie uwagi i szyderstwa na temat osobowości Putina świadczą tylko o jednym , ---każdy chciał by mieć takie mocne cechy charakteru i tak umiejętne zarządzać zasobami ludzkimi, czego niestety nie można powiedzieć o przywódcach innych państw światu.

  Odpowiedz
 • Mirek(2015-02-15 14:15) Zgłoś naruszenie 00

  do grzadzieł --- każdy swoje wizji powinien spełniać, to czy nie lepiej dołączyć się już teraz do gwardii ukraińskiej twej osobie ? ochotnicy tam zawsze mile widziane ! Będzie więcej pożytku , jak stukanie w komputer i sianie nienawiści !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze