550 producentów broni z 30 krajów na trwającym Salonie Przemysłu Obronnego

autor tekstu:Źródło:IAR
01 września 2015 godz: 16:40 | Aktualizacja: 2015-09-01 17:33:58.454009+02

Krajem partnerskim targów jest w tym roku Norwegia. Prezentowany jest najnowszy sprzęt wojskowy i technologie warte miliardy dolarów.

1/10
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego oficjalnie rozpoczął się o 13, ale od rana klienci i sprzedający dobijali targu.
Podczas otwarcia wicepremier Tomasz Siemoniak podkreślił, że dzisiejsza data jest szczególna dla przemysłu obronnego. Chodzi o przypadającą dziś rocznicę rozpoczęcia Drugiej Wojny Światowej. Dodał, że obecnym na targach zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa.
Na zdjęciu: Bezzałogowy statek powietrzny WK450 Watchkeeper przygotowany dla polskiej armii przez Thales UK i WB Electronics w ramach projektu BSP Gryf, prezentowany podczas XXIII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, 1 bm. w Kielcach.

fot. (mgo) PAP/Michał Walczak
statystyki

Komentarze (1)

  • ert(2015-09-01 20:56) Zgłoś naruszenie 00

    Najskuteczniejszą bronią jest rozsądna polityka - w polskim przypadku wystąpienie z NATO i neutralność- a nie to bezużyteczne żelastwo...na kogo to ma być?...no chyba, że gwoli zabezpieczenia się od strategicznego sojusznika - przyjaciela Solidaruchów...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze