Rząd wyhamowuje śmieciową rewolucję. Okres stosowania starych zasad został wydłużony

autor tekstu:Jakub Pawłowski  Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
02 stycznia 2019 godz: 20:41Powrót do artykułu »

Recykling jest dla nas priorytetem – deklaruje resort środowiska. Jednocześnie wydłuża okres przejściowy pozwalający gminom stosować stare zasady.

  • « wstecz
  • dalej »
1/1
Segregacja odpadów w Polsce
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Qwest(2019-01-02 22:58) Zgłoś naruszenie 91

    Zrobiono jeden wielki burd..l za nasze pieniądze. I na dodatek zrobiła to partia, która deklaruje się jako liberalna (+ ta chłopska). Płaciłem wielokrotnie mniej, mogłem sobie wybrać odbiorcę śmieci i gmina nie zatrudniała dodatkowych urzędników. Argumentowano to w ten sposób, że śmieci wlalją się po lasach. Teraz za mnie decyduje urzędnik (kto wywozi śmieci), muszę sortować w 5 woreczków słono za to płacąc i śmieci dalej są w lasach. Nie ma lepszego rozwiązania (poprzednie było bliskie), jak sortowanie na biodegradowalne i nie biodegradowalne. Nikt lepiej nie posortuje jak pracownik w sortowni (lub maszyna- są takie) Ja dalej nie wiem, czy karton po soku traktować jak papier, metal, czy może jeszcze coś innego. Nie nam żyje "wolny rynek" i biurokracja!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze