Koniec z bezpłatnymi nadgodzinami za pracę w służbie cywilnej

autor tekstu:Artur Radwan  Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
18 kwietnia 2019 godz: 18:21 | Aktualizacja: 2019-04-18 18:41:08.253305+02Powrót do artykułu »

Kancelaria premiera przygotowuje nowelizację ustawy o służbie cywilnej, która wreszcie ma wprowadzić dodatkowe bonusy finansowe za pracę po godzinach

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Służba cywilna
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: Dziennik Gazeta Prawna
Godziny nadliczbowe w służbie cywilnej
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • taka prawda(2019-04-18 21:57) Zgłoś naruszenie 88

  Dobry pracownik nie ma nadgodzin. Jak ktoś się nie wyrabia powinien zmienić prace, zwłaszcza że urzędników w Polsce jest o wiele za dużo. Pomimo komputeryzacji,co w krajach rozwiniętych skutkuje zmniejszeniem ilości etatow, w Polsce coraz więcej urzędników.

  Odpowiedz
 • praktyk(2019-04-18 19:26) Zgłoś naruszenie 54

  Prawo do decydowania, zapłata czy wolne do odbioru, oddane w ręce dyrektorów generalnych oznacza że nikt nie dostanie zapłaty (poza kolesiami i działaczami związków zawodowych), bo nigdy nie będzie na to pieniędzy. Oddanie godzin to dla generalnego nie problem, inni muszą nieobecnego zastąpić i to ich sprawa, jak to zrobią. Poza tym, brak premii regulaminowej to kontynuacja patologii "czy się stoi, czy się leży", sztukowanie tego nagrodami, budzącymi cykliczną burzę w mediach, to prowizorka i absurd, bo nagrody nie są do tego.

  Odpowiedz
 • Kryssis(2019-04-19 12:36) Zgłoś naruszenie 12

  Gwiazdowski proponuje likwidację Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, słyszeliście o tym? Polecam sobie poczytać o założeniach Fair Play, są całkeim sensowne!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze