Demografia nie sprzyja innowacyjności

autor tekstu:Źródło:obserwatorfinansowy.pl
30 września 2018 godz: 21:20Powrót do artykułu »

W krajach gospodarczo rozwiniętych przyrost demograficzny osiąga niespotykanie niskie wartości. Nadzieję na dalszy wzrost ekonomiczny i na korzystny wpływ na poziom życia niesie postęp techniczny.

1/2
Innowacyjna gospodarka tempo wzrostu PKB postep-techniczny przyrost-demograficzny 1880_2010 (graf. Obserwator Finansowy)
statystyki

Komentarze (6)

 • JJ(2018-10-01 17:26) Zgłoś naruszenie 21

  Dziwnym trafem kryzys demograficznych w krajach rozwinietych zaczal sie wraz z wybuchem i rozprzestrzenianiem sie Rewolucji Seksualnej i jej pochodnych (h o m o s e k s u a l i z m u, feminizmu, etc.). Przedtem bogate kraje, takie jak USA, UK, itp., nie mialy problemu z dzietnoscia.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Ech...(2018-10-01 08:38) Zgłoś naruszenie 14

  Czyli drogie wałachy i stare bezpotomne singielki nie będzie robotów podcierających wam tyłeczki. Za to będzie zapier.. do końca życia. Dosyć oczywiste skutki waszych decyzji o wyższości kariery nad rodziną:-))).

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • aga(2018-10-01 10:39) Zgłoś naruszenie 00

  Tak czy siak będzie zapier.... do końca życia. Młodzi są przegrani, choćby nie wiem jak się starali, są na straconej pozycji. Sama mam 44 lala i syna, który skończył 18 lal i kończy liceum. Nigdy nie sądziłam, że nie będzie nas stać posłać go na studia, a sam na nie nie zarobi, bo pracy dla młodych nie ma, a jak jest za niskie stawki, a wynajęcie czegoś w dużym mieście jest nieosiągalne dla niego. Walczymy od lat o lepsze jutro i nic nie wychodzi, uważa się nas za klasę średnią. Skazaliśmy syna bycie pariasem, albo bezdomnym. Nie mogę sobie tego wybaczyć. Nie powinnam była go urodzić. Zmarnowałam mu życie, o sobie nie wspominając. Nie mogę już żyć z taką odpowiedzialnością. Dochodzę do wniosku, że najlepsza jest śmierć moja i jego.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze