Godusławski: Komu przeszkadza brak deficytu [TWEET TYGODNIA]

autor tekstu:Bartek Godusławski  Źródło:MAGAZYN DGP
31 sierpnia 2019 godz: 10:01Powrót do artykułu »

Zaplanowane w przyszłorocznym projekcie budżetu państwa zrównoważenie dochodów i wydatków – czyli brak deficytu – to takie 500+ dla ekonomistów. Rząd sprezentował im gorący temat do dyskusji, a ich analizy będą się nim karmiły jeszcze długie tygodnie.

2/2
Tweet Tygodnia
statystyki

Komentarze (6)

 • AntyPO(2019-08-31 13:20) Zgłoś naruszenie 247

  Ja wiem komu przeszkadza. Tym samym co przeszkadza Polskość, tym samym co nie mają już wpływu na kraj i gospodarkę. Tym samym co jednocześnie krzyczą , że Polaka się zadłuża i jedoicześnie krzyczą , że brak deficytu jest straszny ponieważ istotnie podwyższa poprzeczkę a oni chcieli by ją obniżać... Słowem Balcerowicz i Przyjaciele...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Paw(2019-08-31 12:43) Zgłoś naruszenie 192

  Czyzbym wyczuwał nie wprost ale jednak zdrowy rozsądek u Redaktora? Pierwszy raz jakas delikatna aprobata dla obecnie rządzących? To oczywiscie na razie projekt i moze nie wyjść, ale nikt inny sie nawet nie zbliżył do takiego poziomu

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Stefan(2019-08-31 17:06) Zgłoś naruszenie 170

  Brak deficytu przeszkadza głównie tym, którzy nie potrafili tak zarządzać, żeby zbilansować budżet, czyli PO, PSL SLD i ich kolesie. Ci ludzie będą wmawiać wszystkim dookoła, że deficyt to nic złego i co więcej, że zły jest brak deficytu.

  Odpowiedz
 • mrt(2019-09-01 11:52) Zgłoś naruszenie 24

  Mi przeszkadza bo sfinansuję go płacąc ZUS bez ograniczeń a wyższej emerytury i tak nie zobaczę. Ergo jestem okradany aby PIS mógł kupić głosy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze