Dworczyk zapowiada nowy program PiS jeszcze przed zbliżającymi się wyborami

autor tekstu:Źródło:PAP
02 stycznia 2019 godz: 08:46 | Aktualizacja: 2019-01-02 09:17:15.599736+01Powrót do artykułu »

Przed zbliżającymi się wyborami będziemy chcieli przedstawić nowy program PiS - powiedział w środę szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Dodał, że prace i analizy dotyczące nowego programu partii trwają.

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
PiS
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
statystyki

Komentarze (2)

 • zsypek(2019-01-02 09:40) Zgłoś naruszenie 30

  Nowy program PiS ! Kładziemy uszka po sobie , czekamy na cud w wyborach unijnych. Ciemny lud wszystko kupi , nawet to , że robimy krok naprzód by za chwilę wrócić na dawne miejsce a obciach przy okazji , lud ciemny to kupi i zrozumni

  Odpowiedz
 • wcisk na siłę(2019-01-02 11:31) Zgłoś naruszenie 00

  Wydawało mi się , że takie coś może zdarzyć się tylko raz . A o co chodzi - przed laty wydawało się , że w końcu PiS odniesie zwycięstwo . I wtedy wielki Don postanowił zaciągnąć swą połowicę przed ołtarze. Nie pomogło , że wszystko jest szyte grubymi nićmi i to jawna kpina. Niestety , wielu wyborców uwierzyło , że Don został prześwietlony i sprawdzony , nie trzeba było wariografu wystarczyła konfrontacja z pomazańcem bożym wysokiego szczebla. Można to było zrozumieć , wszak skuteczność PiS była umiarkowana i raczej należało przypuszczać , że PO to dola Polski a może niedola na co najmniej tyle , co PZPR. Przejdźmy do czasów wsþóczesnych - Nawrócony Don został Królem Europy a jego zastępczyni doznała podobnego losu. Jak wiemy odprawiono dziękczynne modły , za to , że Niebiesia zasłały nam takiego męża opacznościowego. Ja byµ to pociągnął . Może tak beatyfikacja? Są przesłanki. Trzeba cudu - był cud , cuda. Wszak to dzięki niej dokonały się liczne akty wskrzeszenia zmarłych , a to cud nie mniemany. Co prawda sama nie wskrzeszała ale tera to epoka działań zdalnych , wirualnych - miała ona swoich apostołów wskrzeszalnictwa i ilość przeszła w noową jakość. Trzeba nam wszak patronki dla samorządowych wodzów narodu niewybranego.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze