Mieszkowski: Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT [WYWIAD]

autor tekstu:Robert Mazurek  Źródło:MAGAZYN DGP
18 czerwca 2019 godz: 20:00 | Aktualizacja: 2019-06-18 20:10:25.134494+02Powrót do artykułu »

- Nie można w kraju demokratycznym eliminować ze sfery publicznej środowisk mniejszościowych, dla których demokracja ma być sferą bezpieczeństwa, a nie niebezpieczeństwa - mówi Krzysztof Mieszkowski w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Krzysztof Mieszkowski Fot. Tomasz-Walków
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: Dziennik Gazeta Prawna
Krzysztof Mieszkowski Fot. Tomasz-Walków
statystyki

Komentarze (16)

 • Tom(2019-06-18 21:11) Zgłoś naruszenie 1567

  LGBT to ideologia w czystej postaci. Jeśli ruchy domagające się wdrożenia i prymatu tej ideologii prowadzą agresywną ofensywę przeciwko większości społeczeństwa i Katolicyzmowi to w demokratycznym kraju ludzie powinni mieć prawo do wyrażenia sprzeciwu. Manipulacja polega na wmawianiu, że LGBT to nie ideologia. Dzięki temu ten ideologiczny nowotwór omija system immunologiczny zdrowego demokratycznego społeczeństwa. LGBT jest nietykalne, poza krytyką, protest jest wykluczony. Ideologia faszystowska wywoła reakcję obronną, ale LGBT już nie może. Bardzo sprytna tkanka rakowa...

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • FF(2019-06-18 20:38) Zgłoś naruszenie 1516

  Ten człowiek już się tyle razy skompromitował swoimi wypowiedziami, że nie powinien już się wypowiadać.

  Odpowiedz
 • Szkoda gadać (2019-06-18 20:57) Zgłoś naruszenie 1387

  Mam wrażenie jakby ten pan zawiesił się w jakimś Matrix.

  Odpowiedz
 • M5an(2019-06-18 21:58) Zgłoś naruszenie 454

  Oczywiście że jest, potocznie nazywa się to też marksizmem kulturowym, chodzi o specyficzną odmianę postmodernizmu który uważa wszelkie standardy za opresyjne i stawia sobie za cel ich "dekonstrukcje"-zniszczenie celem "wyzwolenia" człowieka z opresji; w celu tego wyzwolenia używa się każdej metody aby porządek "zdekonstruować"-ruch LGBT jest efektem tej myśli, jego celem jest rozbijanie i niszczenie instytucji społeczeństwa skupionych na regulacji seksualności, gdyż te regulacje (nie chodzi o prawa, ale sposoby zachowań) są podstawą każdego współżycia społecznego i jako takie są wg. tej myśli głównym celem do zniszczenia. Przykładem jest pomysł "małżeństw"w homoseksualnych-chodzi o zniszczenie pojęcia czym jest małżeństwo, czym jest rodzina, czym jest związek dwojga ludzi, bo następuje zaatkowanie samego słowa i tym samym koncepcji (X nie znaczy X, ale znaczy też Y a skoro tak to być może też Z, pomarańcza to też jabłko a być może i banan, czyli nie ma czegoś takiego jak pomarańcza), to krok do następnego celu - zniszczenia pojęcia płci (do tego wykorzystuje się transseksualistów itp. Na Zachodzie są tutaj trochę "do przodu" więc u nich już się mówi o "płynnej seksualności" i twierdzi że płci może być nawet ponad 70). Ostatecznie wszystko ma być płynne i bez zasad. Problem z tym pomysłem jest taki, że ludzie mają wrodzoną naturę i ta idea próbując kulturowo narzucić absurdalne normy zachowań lub rozbiając ustalone sposoby działania wypracowane przez tysiące lat w drodze eksperymentów i doskonalenia niszczy zdolność ludzi do samorealizacji i funkcjonowania jako jednostki oraz członkowie jakiejkolwiek społeczności. Ze względu na to, że jest to idea błędna, szkodliwa, a jednocześnie utrzymująca posiadanie kompletnej wiedzy-nazywa się ją ideologią, ideologie zaś zawsze są kłamstwem. Ludzie o odmiennej orientacji seksualnej czy mający różne zaburzenia psychiczne dotyczące seksualności są używani przez tą ideologię jako narzędzie do osiągania swoich celów politycznych. Nie jest celem tej udeolgii pomóc komukolwiek i ostatecznie-jak w każdej odmianie marskizmu-rewolucja pożera swoje dzieci i LGBT też pójdzie do "odstrzału" gdy rewolucyjna walka w miarę jej postępu zaostrzy się. Pan Mieszkowski jest tzw. "fellow traveler", jest mu po drodze z tą ideologią, nawet jeśli jej nie zna lub jest mu obca, bo atakuje ona podpbne cele które on uważa za warte atakowania; bo przypadkiem osiąga coś co p. Mieszkowski też by chciał osiągnąć. Nie przejmuje się on jednak tym, że to tylko chwilowa zbieżność, i nie jest świadomy niczego, co mogłoby zmienić jego zdanie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Hmmm(2019-06-18 23:25) Zgłoś naruszenie 351

  Oglądam "mądrości"tego pana w róznych tv i zastanawiam się czy u niego wszystko ok z podsufitką..

  Odpowiedz
 • qwe(2019-06-18 21:20) Zgłoś naruszenie 335

  Mniejszość też stanowią z o o f i l e, k a p r o f i l e, matko j e b c y, alkoholicy oraz setki innych d e w i a n t ó w. Dlaczego większość ma pozwolić na narzucanie sobie chorych ideałów mniejszości?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Czytelnik(2019-06-19 00:34) Zgłoś naruszenie 171

  No i palnął swoje mądrości gość po maturze, który gra wielkiego inteligenta ech.

  Odpowiedz
 • MW(2019-06-18 21:37) Zgłoś naruszenie 104

  No :) nie ma czegoś takiego :)

  Odpowiedz
 • Trochę więcej prawdy, trochę mniej narracji(2019-06-19 10:47) Zgłoś naruszenie 31

  Panie Mieszkowski - te prawa już są dostępne dla osób homoseksualnych. Bardziej chodzi o roszczenia zasilanych ideologią środowisk LGBT do definiowania czym jest tradycja, jak mamy rozumieć nasze miejsce w świecie, stworzenie alternatywnych hierarchii (gdzie osoby mające najwięcej problemów ze swoją płacią znajdują się na szczycie nowej hierarchii, a biali mężczyźni - nawet jeśli bardziej kompetentni - na jej samym dole. Kolejnym problemem są akcje afirmacyjne i przywłaszczone przez lewicę prawo do definiowania kto jest wystarczająco równy, kto nie i kto jest zbyt równy. Więc po pierwsze to nie homoseksualiści domagają się zabranego im prawa do równego traktowania, ale ideologia oparta o konstruktywizm społeczny i feminizm intersekcjonalny rości sobie przywilej definiowania i narzucania społeczeństwu nie tylko to czym jest język (poprawność polityczna), kto ma prawo definiować dobre i złe tradycje (karta LGBT) oraz jaki styl życia jest "prawilny". Więc tak, to jest ideologia i tak, żeruje ona na środowiskach LGBT. Więc pitoli Pan Panie Mieszkowski jak potłuczony

  Odpowiedz
 • taki sobie(2019-06-19 10:43) Zgłoś naruszenie 31

  Jak można popierać ludzi zakładających skórzane stringi z piórami w kolorach tęczy w d... e?

  Odpowiedz
 • Patrząc z boku(2019-06-19 14:02) Zgłoś naruszenie 21

  No tak jest chyba propaganda LPG ludzi w większości niedoleczonych psychicznie. Większość ludzi o innej orientacji nie robią takich szopek na paradach, żyją normalnie i nie robią z siebie pośmiewiska.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze