Kiedyś to były telefony. Oto 10 najbardziej zadziwiających modeli poprzedniej dekady

autor tekstu:MT  Źródło:forsal.pl
06 kwietnia 2017 godz: 06:30

Zapowiedź odświeżonej wersji Nokii 3310 wywołała w nas falę nostalgii. Na tej fali przypomnieliśmy sobie, że w pierwszych latach istnienia powszechnie dostępnych telefonów komórkowych ich projektanci dużo częściej mogli dać się ponieść fantazji, co skutkowało w wydawaniu na rynek modeli, które dziś wywołałyby chóralne: „Co to jest?”. Teraz w telefonie liczy się przede wszystkim wnętrze, ale w czasach, kiedy wnętrze nie mogło być aż tak imponujące, nadrabiano kreatywnym designem. Oto 10 telefonów, które zadziwiły nawet klientów w 2003 roku.

1/10
Nokia 5510
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: Materiały Prasowe
Postanowiliśmy ograniczyć się do telefonów firmy Nokia, bo to ta firma wydała najwięcej ciekawych modeli, które były dostępne na polskim rynku.
Najstarsza w naszym subiektywnym zestawieniu jest Nokia 5510 z 2001 roku. To Nokia 3310 postawiona nieco na głowie - ekran i klawisze funkcyjne przypominały starszy model, ale po bokach rozpościerała się cała klawiatura QWERTY. Mało który telefon pozwalał w tym czasie uwolnić się od pisania SMS-ów na klawiaturze numerycznej.
statystyki

Komentarze (2)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze