Najnowsze wiadomości

Sejm

14 listopada 2019 r.

Marek Suski szefem sejmowej komisji energii i skarbu14 listopada 2019 r.

Marek Suski (PiS) został jednogłośnie wybrany w czwartek na szefa sejmowej Komisji ds. Energii i Skarbu Państwa. Komisja wybrała też pięciu wiceprzewodniczących - trzech z PiS, jednego z KO i jednego z Konfederacji.

14 listopada 2019 r.

Ukraina: Zatrzymany w Polsce weteran powrócił do kraju14 listopada 2019 r.

Ihor Mazur, weteran wojny w Donbasie, zatrzymany przez polskie służby graniczne na wniosek Rosji, powrócił już na Ukrainę - poinformował w środę późnym wieczorem wiceminister spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko.

14 listopada 2019 r.

ABW zatrzymała podejrzewanego o kierowanie grupą wyłudzającą VAT14 listopada 2019 r.

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o kierowanie grupą wyłudzającą VAT - dowiedziała się w czwartek PAP. To kolejna osoba zatrzymana w śledztwie dotyczącym wyłudzeń zwrotu VAT i dotacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

14 listopada 2019 r.

BIEC: Wskaźnik Przyszłej Inflacji w listopadzie spadł o 0,3 pkt14 listopada 2019 r.

Wskaźnik Przyszłej Inflacji, prognozujący z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem kierunek zmian cen towarów i usług, w listopadzie ponownie obniżył się o 0,3 pkt - podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. Zagrożenie wolniejszym wzrostem gospodarczym obniża presję inflacyjną - dodano.

14 listopada 2019 r.

85 lat stołecznego lotniska14 listopada 2019 r.

Lotnisko Chopina w Warszawie obchodzi w tym roku swoje 85. urodziny. Jednak stołeczny port lotniczy nie zawsze był zlokalizowany na Okęciu. Pierwsze lotnisko w Warszawie powstało w 1910 roku na terenie poligonu Carskiej Kawalerii, na dzisiejszym Polu Mokotowskim. Rosnący ruch pasażerski, a także rosnąca ciasna zabudowa miejska wymusiły przeniesienie lotniska w inne miejsce.

Infografiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze