"Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę pozwala na rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku, na czym bardzo na zależało. Projekt już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, choć w praktyce nie prowadziliśmy jeszcze intensywnej kampanii promocyjnej. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z rynku warszawskiego oraz ocenę jego potencjału, nasze plany na przyszły rok nie ulegają zmianie - planujemy zwiększanie dostępnego w Warszawie banku ziemi oraz realizację kolejnych inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach" - powiedziała dyrektor warszawskiego oddziału Agata Wróbel, cytowana w komunikacie.

Vena Mokotów to projekt, na który docelowo składać się będą trzy budynki mieszkalne ze 183 mieszkaniami o podwyższonym standardzie oraz 3 lokale użytkowe. W dostępnej już ofercie znajdują się zróżnicowane mieszkania od klasycznych kawalerek i mieszkań typu studio (od 34 m2), po przestronne lokale 4- i 5-pokojowe (do 149 m2), podano również.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W ub. r. sprzedała 613 lokali w porównaniu do 255 sprzedanych rok wcześniej.

(ISBnews)