"Otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na użytkowanie ostatniego etapu osiedla Lokum da Vinci, które od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Dotąd sprzedaliśmy i przekazaliśmy ponad 500 mieszkań na wszystkich etapach osiedla. W ostatnim budynku możemy jeszcze zaoferować funkcjonalne trzypokojowe mieszkania w ekonomicznym metrażu. Budynek jest wyjątkowy, ponieważ jest najwyższy ze wszystkich wybudowanych w obrębie osiedla i jednym z najwyższych ostatnio zrealizowanych budynków mieszkalnych we Wrocławiu - ma 14 kondygnacji" - powiedział dyrektor sprzedaży Eryk Nalberczyński.

Lokum da Vinci położone jest w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Gądów Mały, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana, podano również.

"Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w marcu 2012 r. W ramach wszystkich czterech etapów powstały 682 mieszkania w metrażach od 29 do 100 mkw. W ostatnim etapie do użytku zostały oddane 183 lokale" - czytamy w komunikacie.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od grudnia 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst. W grudniu 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)