Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 16.10.2019
TEMAT DNIA

Podatki od nowa. Oto zmiany, jakie szykuje PiS

Wyniki wyborów nie pozostawiają złudzeń, która partia będzie zmieniała przepisy podatkowe. Część planów PiS zdradził już w swoim programie wyborczym. Może to oznaczać m.in. trzy nowe ustawy dotyczące podatków dochodowych i nową ordynację podatkową. >>>

Mike Pence jedzie do Turcji, by zabiegać o zawieszenie broni

Wiceprezydent USA Mike Pence uda się w ciągu 24 godzin do Turcji, by zabiegać o zawieszenie broni między armią turecką a Kurdami w północno-wschodniej Syrii - poinformował we wtorek wysokiej rangi przedstawiciel amerykańskiej administracji.

Wojna o Senat: PiS liczy na przejęcie izby wyższej

Startują rozmowy na temat nowego rządu,  ale na razie ważniejsze jest rozstrzygnięcie w Senacie. PiS liczy, że uda mu się przejąć izbę, w której kruchą większość zdobyli polityczni rywale

Czy gospodarka może wykończyć samą siebie? Oto niewygodna prawda o Niemczech

Czy gospodarka może wykończyć sama siebie? Co dzieje się, gdy strategia, która spisywała się świetnie przez dekady, przestaje wystarczać? Trudności gospodarcze Niemiec są symptomem znacznie głębiej zakorzenionych problemów - wynika z badań naukowców z Harvardu.
BLOOMBERG

Bershidsky: Breksitowcy i Rosjanie żerują na chwale wygranej II wojny światowej [OPINIA]

Wielka Brytania, tak jak i Rosja, najwidoczniej zapomina, że wygrała II wojnę światową jako sojusz, a nie w pojedynkę. Niemcy lepiej zapamiętały tę lekcję – pisze Leonid Bershidsky w serwisie Bloomberg.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

Trump "unicestwi" gospodarkę Turcji? To może być trudniejsze, niż się wydaje

Hirsch: Rynek finansowy szybko zapomni o tych wyborach. Nie wydarzyło się nic niepokojącego

Hordyński: Huawei jest elementem wojny handlowej między USA a Chinami

Oto Falectra - pierwszy polski motocykl elektryczny [WIDEO]

Faktury. Prawidłowe zasady dokumentowania sprzedaży

Rozliczamy najem. Przykłady - wypełnione druki

Wierzytelności w podatkach

69,00 zł
24,90 zł
79,00 zł
Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, i INFOR PL S.A. z siedzibą ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisu forsal.pl, którego jesteś użytkownikiem.
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.