Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 23.10.2018
TEMAT DNIA

Włochy biedniejsze niż Polska? To możliwe już za kilka lat

Włochy są idealnym przykładem na to, że względna zamożność nie jest dana na zawsze. Kraj nie musi doświadczyć ani wojny, ani klęski żywiołowej czy też dyktatorskich rządów, by relatywny poziom życia uległ drastycznemu pogorszeniu - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl. >>>

Analityk S&P: Polska jest jedną z 4 czy 5 gospodarek w Europie, która wypracowuje nadwyżki

Ostatnia podwyżka ratingu Polski przez S&P częściowo odzwierciedla zmianę struktury gospodarki w kierunku usług - powiedział w poniedziałek Frank Gill, główny analityk agencji ratingowej S&P na Polskę.

Zaremba: Poważny sygnał ostrzegawczy dla PiS [OPINIA]

Politycy PiS uznają wstępny wynik ponad 32 procent i pierwsze miejsce w 9 sejmikach za swoje zwycięstwo. Formalnie tak oczywiście jest. Jednak to jego liderzy zmienili te wybory w plebiscyt : za czy przeciw „dobrej zmianie”, za czy przeciw polityce rządowej. A skoro tak, nasuwa się porównanie tych wyników nie z samorządowymi sprzed czterech lat, kiedy PiS był w opozycji, a z parlamentarnymi sprzed lat trzech. Mamy do czynienia z regresem, z zatrzymaniem partii władzy wypowiadającej się ze swadą w imieniu narodu.

Wyniki wyborów samorządowych. Jak podzieliła się Polska w sejmikach i kto będzie rządził miastami?

Jak dotąd ustalono wyniki wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów w 1765 gminach i miastach; ustalono również wyniki wyborów do 1745 rad gmin i 17 rad powiatów; nie ma wyników do żadnego z sejmików oraz żadnej z 18 rad dzielnic Warszawy - poinformowano na konferencji PKW.
BLOOMBERG

Bliski Wschód siedzi na beczce prochu. Wycofanie się USA spowoduje wybuch [OPINIA]

Jeśli USA całkowicie wycofają się z Bliskiego Wschodu, region ten stanie się jeszcze bardziej niestabilny. Zwiastuny coraz większego chaosu można zaobserwować już dziś - pisze Hal Brands.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

LOT zwalnia dyscyplinarnie strajkujących pracowników. Pojedyncze samoloty nie startują

Jałowe spotkania, niszcząca praca i szef psychopata. Wszystkie grzechy patologicznych firm [WYWIAD]

PPL przejmuje lotnisko w Radomiu. Ale czy linie lotnicze będą chciały tam latać?

Młodzi Polacy otwierają własne firmy, a Czesi wolą etat. Dlaczego?

Split payment - podzielona płatność

Wierzytelności w podatkach

Compliance w przedsiębiorstwie. Tworzenie i wdrożenie systemu

79,00 zł
79,00 zł
59,00 zł
Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, i INFOR PL S.A. z siedzibą ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisu forsal.pl, którego jesteś użytkownikiem.
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.