Rankingi

kredyt hipoteczny, nieruchomości

15 lutego 2019 r.

Ranking kredytów hipotecznych – luty 201915 lutego 2019 r.

Osoby, które w najbliższym czasie chcą zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania, czy budowę domu mają nieco utrudnione zadanie. Banki, obawiając się nadchodzącego spowolnienia gospodarczego, zaostrzają wymagania stawiane klientom. Expander podpowiada, co zrobić aby bez problemu uzyskać kredyt oraz jak znaleźć najlepszą ofertę.
Wielka Brytania Lotnisko Heathrow

19 stycznia 2019 r.

Oto najbardziej ruchliwe porty lotnicze w Europie19 stycznia 2019 r.

Londyńskie Heathrow było najbardziej zatłoczonym lotniskiem na Starym Kontynencie w 2018 roku. Tuż za jego plecami znalazły się w bliskiej odległości cztery duże porty – wynika z danych zabranych przez Bloomberga.
Lotnisko w New Delhi

8 stycznia 2019 r.

Oto najbardziej punktualne linie lotnicze i lotniska na świecie8 stycznia 2019 r.

Linie lotnicze Panama’s Copa SA zostały uznane w globalnym sondażu za najbardziej punktualne na świecie. W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazło się tylko dwóch przewoźników z Europy – wynika z raportu firmy OAG Aviation Worldwide Ltd.
Warszawa

20 grudnia 2018 r.

CEO World Magazine: Polska drugim najlepszym miejscem do robienia biznesu20 grudnia 2018 r.

- Polska jest drugim najlepszym miejscem do robienia biznesu według rankingu CEO World Magazine, podała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). W rankingu wyprzedziła Polskę Malezja. Polska zdobyła najwięcej punktów w kategorii otwartości biznesu (95/100) i gotowości technologicznej (84/100).
W pierwszej dziesiątce najlepszych inwestycji rankingu Rentiera, znajdują się przede wszystkim spółki notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycje w mieszkania.

20 grudnia 2018 r.

Od XTPL po Idea Bank. Ranking najlepszych i najgorszych inwestycji 2018 roku20 grudnia 2018 r.

Polacy, którzy nie boją się ryzyka i zainwestowali samodzielnie rok temu pieniądze w wybrane spółki giełdowe stracili aż 92 proc. swojego kapitału lub zarobili nawet 109 proc. netto. Z kolei powierzając pieniądze funduszom inwestycyjnym zyskali 10,55 proc. netto – w przypadku najlepszego, albo utracili blisko jedną czwartą wartości w najsłabszym z nich. Najpopularniejsze kryptowaluty przyniosły straty, a na lokatach praktycznie nic się nie zarobiło, po uwzględnieniu podatku i inflacji. Jak wyglądały inwestycje w inne popularne instrumenty finansowe?

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze