Politico i EUobserver: Miażdżące zwycięstwo Orbana ośmieli innych populistów

autor tekstu:Źródło:PAP
09 kwietnia 2018 godz: 12:02 | Aktualizacja: 2018-04-09 12:06:32.519595+02Powrót do artykułu »

Zwycięstwo Fideszu Viktora Orbana w niedzielnych wyborach parlamentarnych na Węgrzech wzmacnia populistów w Europie i zapowiada więcej starć z UE - piszą w poniedziałek portale Politico i EUobserver.

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Budapeszt, Węgry
statystyki

Komentarze (2)

 • Michał.Wielki(2018-04-09 12:51) Zgłoś naruszenie 1350

  :) ah te śmieszki z das mediów - piszą o "jakimś zwycięstwie", że "coś tam ośmieli" tylko MAŁY SZCZEGÓLIK im uciekł - przecież to WYBORCY ZAGŁOSOWALI TAK, a nie inaczej.... okazuje się, że demokracja w sumie tak, ale ... pod warunkiem, że ludzie będą inaczej głosowali :) Miłego Dnia "zgrywusy"

  Odpowiedz
 • Prostytutka_czyli_dziennikarz(2018-04-09 13:23) Zgłoś naruszenie 40

  populizm ( SŁOWNIK PWN) 1. «popieranie lub lansowanie idei, zamierzeń, głównie politycznych i ekonomicznych,ZGODNYCH Z OCZEKIWANIAMI WIĘKSZOŚCI SPOŁECZEŃSTWA w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy» ACH POPULIZM POPULIZM POPULIZM ! Święty Marksie; Święty Spinelli patroni UE chrońcie nas! " abstrakcyjna idea demokracji nic nie znaczy" , to światłe marksistowskie elity mają narzucać "nieuformowanym jeszcze masom pierwszą społeczną dyscyplinę" ( manifest z Ventotene - oficjalny dokument programowy UE!) Uczestnicy referendum unijnego w danii i Irlandii głosowali przecież " do skutku" tab by wyniki wyszły dobrze, a tu taki pasztet!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze