Brytyjska wojsko otwiera się na kobiety. Trafią nawet do prestiżowych sił specjalnych

autor tekstu:Źródło:PAP
26 października 2018 godz: 07:41 | Aktualizacja: 2018-10-26 08:16:50.519776+02Powrót do artykułu »

Brytyjski minister obrony Gavin Williamson zdecydował w czwartek o rozpoczęciu rekrutacji kobiet na wszystkie stanowiska bojowe w armii, w tym - po raz pierwszy w pełni - w piechocie i prestiżowych siłach specjalnych, np. w piechocie morskiej. Kandydatki będą mogły się zgłaszać od grudnia br. i rozpoczną szkolenie od kwietnia 2019 roku.

  • « wstecz
  • dalej »
1/1
Albania żołnierz Armii Stanów Zjednoczonych ogląda przybycie sześciu śmigłowców Apache US Army na kontrolowanym przez NATO lotnisku pod  stolicą Albanii Tiraną, 21 kwietnia 1999 roku.
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Albania żołnierz Armii Stanów Zjednoczonych ogląda przybycie sześciu śmigłowców Apache US Army na kontrolowanym przez NATO lotnisku pod stolicą Albanii Tiraną, 21 kwietnia 1999 roku.
statystyki

Komentarze (1)

  • zys(2018-10-26 12:36) Zgłoś naruszenie 20

    Od ponad stu lat kobiety pełniły wiele specjalistycznych o kluczowym znaczeniu funkcji w siłach zbrojnych wykazując się wzorową służbą - MATA HARI Tak , takie specjalistki jak ta z Francji , co jakiś zamachowiec islamski wyrwał jej karabin po czym użył , niestety nie poczynając od niej. Ta zaś zapewne posikała się a może i skriła kloca w majtodosy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze