Mocną pozycję Włoch przy unijnym stole może zająć Hiszpania [OPINIA]

autor tekstu:MMit  Ferdinando Giugliano  Źródło:Bloomberg
03 czerwca 2019 godz: 07:02Powrót do artykułu »

Kiedy Macron chciał snuć plany wobec prac Komisji Europejskiej, zrobił to z Pedro Sanchezem. Coraz silniejsza pozycja Madrytu w UE powinna zaniepokoić Rzym – pisze Ferdinando Giugliano w serwisie Bloomberg.

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Flaga Unii Europejskiej pomiędzy dwiema flagami Hiszpanii
statystyki

Komentarze (4)

 • Terminator(2019-06-03 14:55) Zgłoś naruszenie 201

  Hiszpania nawet nie chce do G20 a co dopiero zająć "mocną" pozycję Włoch przy unijnym stole. Po prostu Hiszpania jest teraz zajęta ze sobą. Wielkie problemy to: Katalonia, Kraj Basków, wysokie bezrobocie oraz wykluczenie społeczne, coraz niższy wzrost gospodarczy, słaba konkurencyjność gospodarcza przez silnego Euro itd.. Kiedyś Hiszpania będzie musiała dodatkowo pogodzić się z utratą Katalonii i Kraju Basków (najbogatszych regionów) tak jak dawniej swoich kolonii co ją ekstremalnie osłabi politycznie i gospodarczo

  Odpowiedz
 • Bert(2019-06-03 22:28) Zgłoś naruszenie 30

  Palenie głupa to ulubione zajęcie liberalnych tub propagandowych

  Odpowiedz
 • Olaf(2019-06-07 08:28) Zgłoś naruszenie 10

  Ale głupkowaty artykuł! Specjalnie końcówka: "Narody powstają i upadają". Narody istnieją od tysięcy lat, a socjaliści z Unii przeminą jak zły sen.

  Odpowiedz
 • Terminator(2019-06-03 14:55) Zgłoś naruszenie 10

  Hiszpania nawet nie chce do G20 a co dopiero zająć "mocną" pozycję Włoch przy unijnym stole. Po prostu Hiszpania jest teraz zajęta ze sobą. Wielkie problemy to: Katalonia, Kraj Basków, wysokie bezrobocie oraz wykluczenie społeczne, coraz niższy wzrost gospodarczy, słaba konkurencyjność gospodarcza przez silnego Euro itd.. Kiedyś Hiszpania będzie musiała dodatkowo pogodzić się z utratą Katalonii i Kraju Basków (najbogatszych regionów) tak jak dawniej swoich kolonii co ją ekstremalnie osłabi politycznie i gospodarczo.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze