Woś: Trump chce być jak Merkel. Niestety

autor tekstu:Rafał Woś  Źródło:MAGAZYN DGP
07 kwietnia 2018 godz: 07:02Powrót do artykułu »

Od dłuższego już czasu prezydent USA zapowiada, że chce zmniejszyć deficyt obrotów handlowych. Donaldowi Trumpowi nie podobają się liczne układy o wolnym handlu, w których Ameryka uczestniczy. NAFTA czy KORUS (z Koreą Południową) są dla niego dowodem, że jego poprzednicy w Białym Domu nie bronili amerykańskiej racji stanu. O relacjach handlowych z Chinami nawet już nie wspominając.

1/2
Donald Trump
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Donald Trump
statystyki

Komentarze (8)

 • Konrad(2018-04-07 13:01) Zgłoś naruszenie 2135

  Redaktor Woś jak zwykle promuje bełkot ekonomiczny. Na przykład pkt drugi, deficyt jest suuuper, bo na jego pokrycie można pożyczyć pieniądze za granicą. To już nawet nie jest bełkot, tylko skowyt absurdu.

  Odpowiedz
 • Michał.Wielki(2018-04-07 07:28) Zgłoś naruszenie 100

  @ panie Woś - nie wiem jak pan zrozumiał argumenty z artykułu - ale wg mnie one pokazują jasno że dotyczy to sytuacji "na krótką chwilę" - w perspektywie kilkunatu lat to będzie ogromny problem dla tego kto ten deficyt ma. PS Kto wymyśla te nagłówki do waszych "produktów" ?? Może inaczej - te kto to wymyśla niech już przestanie "brać" te mocniejsze farmaceutyki lub niech obniży dawki ....

  Odpowiedz
 • Rozbawiony(2018-04-08 09:16) Zgłoś naruszenie 51

  Trump osiągnął ogromny sukces biznesowy. Zna się na tym bo inaczej by nie był na tej pozycji . A co może o tym wiedzieć jakiś nieznany nikomu ekonomista.? Lansowanie nazwiska na siłę?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • V(2018-04-07 21:36) Zgłoś naruszenie 24

  Kto to jest Woś?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze