Transport/Lotnictwo

06.10.2019, 17:55

Od sierpnia 2020 r. do San Francisco polecimy LOTem

PLL LOT od 5 sierpnia 2020 r. uruchomi bezpośrednie rejsy z Warszawy do San Francisco w Stanach Zjednoczonych - poinformowała w niedzielę PAP spółka. Będzie to dziewiąte bezpośrednie połączenie narodowego przewoźnika z Polski do USA, a dwudzieste dalekiego zasięgu.

27.09.2019, 06:45

Koniec tanich lotów? Wstyd przed lataniem rewolucjonizuje podróże w Europie

W dobie kryzysu klimatycznego linie lotnicze nie mają powodów do radości. Nawet najnowsze samoloty emitują znacznie więcej CO2 niż pociągi, a w ciągu najbliższych dwóch dekad są małe szanse na to, że we flotach komercyjnych pojawią się odrzutowce elektryczne lub hybrydowe. Tymczasem coraz więcej konsumentów zwraca uwagę na realne koszty tanich lotów.

18.09.2019, 14:52

Rejsy LOT z portu Olsztyn Mazury do Krakowa przez cały rok

Połączenie lotnicze realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT z portu lotniczego Olsztyn–Mazury do Krakowa będzie funkcjonować przez cały rok - podało w środę biuro prasowe warmińsko-mazurskiego urzędu marszałkowskiego. Powodem jest duże zainteresowanie pasażerów tym kierunkiem.

09.09.2019, 09:55

Bezprecedensowy strajk w British Airways. Wszystkie loty odwołane

Brytyjskie linie lotnicze British Airways (BA) odwołały niemal wszystkie przewidziane na poniedziałek i wtorek loty z powodu 48-godzinnego, bezprecedensowego strajku pilotów, którzy domagają się większych uposażeń. Kolejną akcję strajkową zaplanowano już na 27 września.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>