Biznesmeni

Związkowcy protestujący przed siedzibą spółki wtargnęli na posiedzenie Rady Nadzorczej JSW

10 stycznia 2019 r.

Koniec posiedzenia rady nadzorczej JSW. Odwołano wiceprezesów10 stycznia 2019 r.

Związkowcy JSW poinformowali w czwartek, że rada nadzorcza spółki, która wcześniej odwołała tego dnia dwoje jej wiceprezesów, zamknęła po południu posiedzenie. W najbliższym czasie związkowcy mają ogłosić decyzje ws. dalszych form protestu.
Carlos Ghosn, prezes Renault i Nissana

22 listopada 2018 r.

Prezes Nissana nakazywał podwładnemu fałszować dokumenty finansowe22 listopada 2018 r.

Prezes Nissana Carlos Ghosn jest podejrzewany o to, że w wysyłanych e-mailach nakazywał zaufanemu podwładnemu fałszować dokumenty finansowe dotyczących jego pakietu wynagrodzeń - informuje w czwartek agencja Kyodo, powołując się na źródła bliskie sprawie.
Logo KGHM

6 lipca 2018 r.

Marcin Chludziński obejmuje funkcję prezesa KGHM6 lipca 2018 r.

Akcjonariusze Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia KGHM Polska Miedź S.A. zakończyli w piątek obrady zatwierdzając m.in. sprawozdanie finansowe za 2017 r. Oznacza to, że nowy zarząd z prezesem Marcinem Chludzińskim obejmuje swoje funkcje.
Daniel Obajtek

15 marca 2018 r.

Prezes PKN Orlen o pozycji rynkowej i planach spółki15 marca 2018 r.

Dotychczasowe działania i inwestycje umożliwią PKN Orlen utrzymanie konkurencyjnej pozycji. Wzmocnieniem będzie nabycie aktywów Grupy Lotos. Celem jest budowa silnego podmiotu, który sprosta wyzwaniom na otwartym rynku europejskim – ocenia prezes płockiego koncernu Daniel Obajtek.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>